Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA E TEGUT

Sauk, prane hotel Viktoria | 165 M2 | 1.000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Zyra
RRUGA E TEGUT, Sauk, prane hotel Viktoria, 165 M2, 1.000 euro
Përshkrim

Jepet me qera godine tre kateshe, 165 M2, Budrum kati I, kati II dhe kati III. Me oborr perpara. e pershtatshme per cdo lloj biznesi. 1000 Euro

1.000,00 euro

Botuar më 12/11/2019

Telefon
)