Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E TEGUT

Sauk, prane hotel Viktoria | 165 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera godine tre kateshe, 165 M2, Budrum kati I, kati II dhe kati III. Me oborr perpara. e pershtatshme per cdo lloj biznesi. 1000 Euro

Botuar më 23/10/2019
1.000,00 euro

RR. "JERONIN DE'RADA",

ne qender te Tiranes, perballe Parlamentit | 22 M2 | 20.000 Leke

Ne pallat te sapo perfunduar, jepet me qera garsoniere per zyra, 22 M2, 1 banjo, kati I teknik, kondicioner. Ambient bashkohor, me punime te kohes.

Botuar më 23/10/2019
20.000 leke

RRUGA E DIBRES

Medreseja | 400 M2 | 2.900 Euro

Ambjent me qira i pershtatshem per zyra, klinike, call center dhe biznese te tjera, ne katin e pare mbi dyqane. Perbehet nga nente ambjente te ndara me mure gipsi te cilat dhe mund te levizen, dy ballkone dhe tre banja. Ambjenti eshte i pamobiluar. Ne kete ambjent jane bere dhe rifinitura cilesore ekstra, izolim akustik dhe termik, ashensor, dritaret jane me dopio xham., 400 M2, 3 banjo, ashensor, vendparkim, bosh, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/10/2019
2.900,00 euro/muaj

TEK PAZARI I RI,

ne rrugen Tefta Tashko, | 72 M2 | 550 Euro

Jepet me qera Ambjent i pershtashem per Zyre,ne katin e trete, mund te ndahet edhe ne dy ambjente,e pamobiluar,ka dy kondicionere,dy tualete, 72 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al / Instagram: realestate.europa

Botuar më 22/10/2019
550,00 euro

NE FILLIM TE RRUGES KAVAJES,

afer Raiffeisen Bank, | 90 M2 | 550 Euro

Jepet me qera Ambjent i pershtatshem per Zyre, ne katin e 8-te (i fundit),e pamobiluar,me nje tualet,dy kondicionere,me pamje nga sheshi, 90 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al / Instagram: realestate.europa

Botuar më 22/10/2019
550,00 euro

NE QENDER

Mbrapa Operas | 150 M2 | 1.200 Euro

Zyre me qira, 150 M2, 5 ambjente, kati 5, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, verande, vendparkim, bosh, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/10/2019
1.200,00 euro/muaj

NE QENDER

MBRAPA HOTEL 'TIRANA' | 110 M2 | 550 Euro

Jepen me qira zyra, 110 M2, 3 ambjente, kati 5, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/10/2019
550,00 euro/muaj

NE BLV. ZHAN DARK,

afer me Gjykaten ( Bar Kafe Trendafili Bardhe ) | 115 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Ap 2+1, ne katin e gjashte,i pamobiluar ,me ashensor,me kondicioner ,dy tualete dhe ballkon, 115 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al / Instagram: realestate.europa

Botuar më 22/10/2019
400,00 euro

TEK ISH BLLOKU,

mbas Ish Karlzbergun ose Xheko Imperial, | 80 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Zyre, ne katin e peste,ne pallat te pajisur me ashensor,bosh , 2 ballkone ,nje tualet, 80 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al / Instagram: realestate.europa

Botuar më 22/10/2019
350,00 euro

TEK KOMUNA E PARISIT,

rruga Medar Shtylla, | 70 M2 | 450 Euro

Jepet me qera Ambjent i pershtatshem per Zyre ose biznese te tjera,me nje sip. ne katin e dyte,hyrje e rikonstruktuar totalisht,e pamobiluar., 70 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al / Instagram: realestate.europa

Botuar më 22/10/2019
450,00 euro
)