Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BULEVARDI GJEGJ FISHTA

pallatet e lanes, mbrapa Drejtorise se policise | 50 M2 | 55.000 Euro

Shitet ambient biznesi gjysem bodrum, me ndricim natyral,, 50 M2, bosh, i pershtatshem per biznese te ndryshme, taverne, zyra, parukeri etj.

Botuar më 20/09/2019
55.000,00 euro

BULEVARDI GJEGJ FISHTA

pallatet e lanes, mbrapa Drejtorise se Policise | 50 M2 | 250 Euro

Jepet me qera ambient biznesi gjysem bodrum, me ndricim natyral, 50 M2, bosh, i pershtatshem per binese te ndryshme, taverna, zyra, parukeri etj.

Botuar më 20/09/2019
250,00 euro

PRANE MYSLYM SHYRIT

Prane Myslym Shyrit | 27 M2 | 25.000 Leke

Ne Tirane prane shkolles Faik Konica tek Myslym Shyri jepet me QERA ambjent biznesi me siperfaqe 27 m2. Ambjenti ndodhet ne katin 0 dhe eshte i pershtatshem per zyre, klinike dentare, parukeri, rrobaqepesi etj.Cmimi 25.000 Leke/muajPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail onlineprona@gmail.com, 27 M2, 1 ambjent, totali i kateve 9, 1 banjo, verande, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/09/2019
25.000 leke/muaj

UNAZE

perballe me ekspoziten Shqiperia Sot | 20 M2 | 25.000 Leke

Jepet zyre me qera, 20 M2

Botuar më 19/09/2019
25.000 leke

RR. “5 MAJI”

perballe shkolles Tirane Jone | 240 M2 | 100.000 Leke

Jepet me qera shtepi tre kateshe, 240 M2, e rregulluar, e pershtatsheme per biznese, shoqata, zyra etj, me oborr.

Botuar më 19/09/2019
100.000 leke

RRUGA FERIT XHAJKO

Perballe Tirana Bank, tek Restorant Durresi | 140 M2 | 800 Euro

Jepen me qera ambjent per zyra, 140 M2, 5 ambjente, kati 4, 2 banjo, ashensor, vendparkim

Botuar më 18/09/2019
800,00 euro

BULEVARTI ZOGU I

tek kryqezimi i Ministries se Drejtesise | 60 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Zyre Ap 1+1, depo, ballkon, kati 3, buze rruge, 60 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 17/09/2019
300,00 euro

CONDOR CENTER

Ish Parku i Autobusave | 45 M2 | 250 Euro

Jepet ambient biznesi me qira afatgjate. Ambienti ndodhet brenda qendres Condor Center. Eshte open space, dhe mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme si zyra, qender kursesh, zyre avokati-noteri, 45 M2, kati 2

Botuar më 17/09/2019
250,00 euro/muaj

RRUGA KAVAJES

perballe Ministrise se Shendetesise | 190 M2 | 3.000 Euro

Jepet me qera dyqan, 190 M2, i pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 17/09/2019
3.000,00 euro

RR. SAMI FRASHERI

perballe mbikalimit tek Kopshti Zoologjik | 26 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera zyre, 26 M2, 1 banjo, lartesi 3.5 m, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, cmimi pa taksa te perfshira

Botuar më 17/09/2019
25.000 leke/muaj