Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA BRRAKES

prane Prokurorise | 10 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera zyre, 10 M2, gjendja: shume e mire, ndertes e re

Botuar më 18/03/2019
13.000 leke

RR. DERVISH HIMA

tek Ambasador 2 | 70 M2 | 210.000 Euro

Shitet zyre, 70 M2, me hipoteke

Botuar më 18/03/2019
210.000,00 euro

AFER ASTIRIT

25m larg rruges kryesore, prane karburant Kastrati | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 100 M2, kati 1, drita 24h, ambient me gjelberim, e pershtatshme per zyra ose aktivitet tjeter privat

Botuar më 18/03/2019
25.000 leke

QENDER

SHALLVARET | 70 M2 | 700 Euro

Jepet me qera ambient komercial 70m2 te Shallvaret 700 Euro!, 70 M2, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, Info shtese, Agjensia REALinvest, Bulevardi Gjergj Fishta, sa kalon gjykaten e Rrethit

Botuar më 17/03/2019
700,00 euro/muaj

RRUGA E KAVAJES

Rruga e Kavajes | 220 M2 | 900 Euro

Jepen ambiente biznesi me qira ne Rr. e Kavajes, pallat i ri qender Tiranes. Ambienti eshte i pershtatshme per klinika, zyra etj. Ndodhet ne rruge kryesore. Taksat nuk perfshihen ne cmimin e qirase, 220 M2, kati 2

Botuar më 15/03/2019
900,00 euro/muaj

BLLOK

Bllok | 300 M2 | 2.500 Euro

Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje, 4 ambjente zyrash , dy tualete, nje kuzhine, depo dhe dhome serveri, dy ballkone te medha., 300 M2, 5 ambjente, kati 9, 2 banjo, ashensor, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 15/03/2019
2.500,00 euro/muaj

RR. EMIN DURAKU

kati II, mbi Ujevaren, prane stadiumit Dinamo | 150 M2 | 700 Euro

Jepet me qera ambjent per biznes, 150 M2, 4 ambjente, kati 2, 1 banjo, 2 ballkone, i pershtatshem per klinika, fondacione, zyra etj. pamje atraktive. E rikonstruktuar, me ajer te kandicionuar. Jepet per afat te gjate. Pa takse

Botuar më 15/03/2019
700,00 euro

QENDER

Qender | 430 M2 | 3.000 Euro

Qender, Ambient Biznesi me Qira. Godina organizohet ne tre kate:Kati i pare eshte 120m2 open space dhe 1 Tualet. Kati i dyte eshte 140m2 open space dhe 1 Tualet. Kati i trete eshte 170m2 i organizuar ne pese ambiente dhe dy tualete. Me Qira jepet komplet si godine ose e ndare ne kate. Cmimi i Godines: 3000 euro Cmimi per Kat: 1000 euro Per me shume kontaktoni ne numrin 0672049600., 430 M2, 7 ambjente, totali i kateve 3, 3 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 15/03/2019
3.000,00 euro/muaj

RRUGA E KAVAJËS

Zona Parku | 45 M2 | 250 Euro

Jepet ambient biznesi me qira afatgjate. Ambienti ndodhet brenda qendres Condor Center. Eshte open space, dhe mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme si zyra, qender kursesh, zyre avokati-noteri, 45 M2, kati 2

Botuar më 15/03/2019
250,00 euro/muaj

RRUGA KOMUNA E PARISIT

Prane St. Dinamo dhe Lulishtes 1 Maji | 80 M2 | 470 Euro

Jepet me qira ambjent per zyre, 80 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 15/03/2019
470,00 euro/muaj