Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ISH BLLOKU,

Rr. “Pjeter Bogdani”, | 135 M2 | 750 Euro

Jepet me qera zyre e mobiluar, 135 M2, kati 6, pallat i ri me ashensor, e organizuar ...

Botuar më 17/06/2018
750,00 euro

RR. ALEKSANDER MOJSIU

perballe me godinen e Kinostudjos | 700 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambjent, 700 M2, kati 1, 1 banjo, gjendja: e re, i pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 18/06/2018
1.000,00 euro/muaj

RRUGA DRITAN HOXHA,

Laprakë | 315.7 M2 | 950 Euro

Jepet me qera zyre, 315.7 M2, kati 1, bosh

Botuar më 17/06/2018
950,00 euro/muaj

ISH BLLOKU,

Rr. “Pjeter Bogdani”, | 135 M2 | 750 Euro

Jepet me qera zyre e mobiluar, 135 M2, kati 6, pallat i ri me ashensor, e organizuar me tre ambiente, 2 tualete, ambient kuzhine, 2 ballkone, kondicionim dhe holl i bollshem

Botuar më 17/06/2018
750,00 euro

RR. "ALI DEMI"

AFER POLIGRAFIKUT, buze rruges, tek stacioni i autobusit, G.79, H2, Ap.10 | 80 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ambient i perbere nga 4 dhoma, te pershtatshme per zyra, banjo, ballkon, 80 M2, kati II, te pershtatshme per zyra, apo cdo lloj aktiviteti.

Botuar më 15/06/2018
300,00 euro

RR. JORDAN MISJA

tek kryqezimi i burgut | 25 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera zyre, 25 M2, kati 1

Botuar më 14/06/2018
10.000 leke

BLLOKU

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA KATI 0 | 150 M2 | 1.500 Euro

I shtruar 100% me parket,sistem chiller, 150 M2, 4 ambjente, 1 banjo

Botuar më 14/06/2018
1.500,00 euro

RR. MYSLYM SHYRI

Pas Bar Rio 100m nga kryqezimi me unazen | 75 M2 | 400 Euro

Apartament 2+1 kati i 2, sipërfaqe 75 m2, ne pallat ekzistues, aktualisht funksionon si zyra. E pershtateshme për biznes ose banim.Apartamenti ka bufe gatimi, kondicioner, shtruar me parket.Cmimi për biznes: 400 Euro/muaj Cmimi per banim: 35.000 Lekë/muaj, 75 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: shume e mire, Agjensia Reji, Adresa: Rr. Myslym Shyri 100m nga unaza te Bar Ikona, Facebook: Reji's Properties, Cel: 0698444447 - Reji Real Estate

Botuar më 14/06/2018
400,00 euro/muaj

RR. "SULEJMAN DELVINA",

pas Vodafonit, | 80 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1 e adoptuar ne 1+1, 80 M2, bosh, me kuzhine te kompletuar. E rikonstruktuar. Me ballkon nga lindja. E pershtatshme per zyra

Botuar më 13/06/2018
30.000 leke

RR. ELBASANIT

prane Ambasades Amerikane dhe Big Market | 152 M2 | 700 Euro

Jepet me qera ambient 3+1 pallat i ri dhe shume cilesor, per zyra, kati i 2 me ashensor, 3 ballkone, 2 tualete, me orientim nga rruga kryesore, mundesi reklamimi. Ne cmim perfshihet dhe taksa prej 15 %., 152 M2, Dream Albania Real Estate. Me taksa

Botuar më 12/06/2018
700,00 euro

BLV BAJRAM CURRI

perballe ATSH | 70 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambient 2+1 per zyre, kati 2, buze rruge, pamje nga rruga dhe mundesi reklamimi, ambienti eshte i rikonstruktuar totalisht, bosh, 70 M2, Dream Albania Real Estate

Botuar më 12/06/2018
30.000 leke