Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KOMBINAT

mbrapa Shkolles Lasgush Poradeci | 25 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera ambient biznesi, sip.brendshme, 25 M2, plus 25m verande, e rrethuar me avlli dhe e mbuluar.

Botuar më 17/06/2019
17.000 leke

RR. “ELBASANIT”, NE KRAH TE DEGES SE THESARIT,

pallati Viero, | 45 M2 | 320 Euro

Jepet me qera ambient njesi biznesi, me sip, 45 M2, I rregulluar dhe m biluar me arkiktet. Arredim bashkohor, tualet, kondicioner. Me 4 poste pune. Jepet per zyra ose biznes tjeter privat

Botuar më 16/06/2019
320,00 euro

PRANE FAKULTETIT JURIDIK

Tirane e Re | 30 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambjent per zyra, 30 M2, me tualet, me fasad xhami nga rruga kryesore. I pershtatshem per cdo lloj biznesi, si zyra, noter, avokati, agjernsi imobiliare etj

Botuar më 16/06/2019
30.000 leke

RR. “VASO PASHA”,

tek Garda | 30 M2 | 21.000 Leke

Jepet me qera ambient per zyre, 30 M2, kati 2, me tualet, i pershtatshem dhe per cdo lloj biznesi.

Botuar më 15/06/2019
21.000 leke

RR. “5 MAJI”

perballe shkolles Tirane Jone | 240 M2 | 100.000 Leke

Jepet me qera shtepi tre kateshe, 240 M2, e pershtatsheme per biznese, shoqata, zyra etj, me oborr.

Botuar më 14/06/2019
100.000 leke

NE BULEVARDIN "DESHMORET E KOMBIT"

TE KULLAT BINJAKE | 110 M2 | 16 Euro

Jepen me qira zyra cilesore . sip., 110 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 14/06/2019
16,00 euro/m²

PRANE FAKULTETIT JURIDIK

Rruga "Perlat Rexhepi" | 200 M2 | 1.600 Euro

Jepet me qira ambient ne katin perdhe. Nuk eshte ne buze rruge kryesore, por pak e futur. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme., 200 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 14/06/2019
1.600,00 euro/muaj

NE RRUGEN "ABDYL FRASHERI"

PRANE LIBRIT UNIVERSITAR | 3.400 M2 | 14 Euro

Buze rruge jepen me qira ambiente cilesore, sip. 2400 + 1000 m2, kati dyte . E pershtatshme per aktivitete te ndryshme. sip. totale, 3.400 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane

Botuar më 14/06/2019
14,00 euro/m²

NE RRUGEN "ABDYL FRASHERI"

PRANE LIBRIT UNIVERSITAR | 850 M2 | 12.000 Euro

Buze rruge jepen me qira ambiente cilesore, sip me te perbashketat 1000 m2, kati dyte. E pershtatshme per aktivitete te ndryshme. sip., 850 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane

Botuar më 14/06/2019
12.000,00 euro/muaj

TE UNAZA E RE, PRANE QENDRES KRISTAL

PRANE QENDRES KRISTAL | 1.100 M2 | 6.000 Euro

Buze rruges, ambient, kati I, 550 m2, kati II (me shkalle te brendshme) 550 m2. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme, market, klinike, etj. Total, 1.100 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 14/06/2019
6.000,00 euro/muaj