Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. “SULEJMAN PASHA”

pas PIACES SE Tiranes | 26 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera zyre, 26 M2, e komletuar me paije zyre.

Botuar me 15/10/2018
20.000 leke

TIRANE

Bulevardi Deshmoret e Kombit | 160 M2 | 1.500 Euro

Ambjenti ndodhet në zonën e Bulevardit Dëshmorët e Kombit në rrugën “Donika Kastrioti” . Ambjenti ka orientim veri-perëndim dhe sipërfaqe totale 160m2 . Ambjenti është I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme në vecanti për zyra e qendër kursesh. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor si dhe është buzë rrugës kryesore. Detaje të tjera Disponon : •5 ambjente ndarës •2 tualete, 160 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 13/10/2018
1.500,00 euro/muaj

RR. ABDYL FRASHËRI

perballe Librit Universitar, tek Big Pite | 90 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 3+1, 90 M2, 5 ambjente, kati 3, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, I pershtatshem per çdo lloj bisnesi ose per banim

Botuar me 13/10/2018
400,00 euro

TE SHALLVARET,

perballe Taiwanit | 17 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera zyre, 17 M2

Botuar me 12/10/2018
30.000 leke

TEK QENDRA E BIZNESIT GKAM

Jepet me qera zyra | 190 M2 | 5 Euro

Kati II, 190 M2, Cmimi +tatim fitimi (15%)

Botuar me 12/10/2018
5,00 euro

NE FILLIM TE RRUGES DON BOSKO

Pa shkuar tek Vizion Plusi | 55 M2 | 200 Euro

Buze rruge jepet me qira ambjent per biznes . Punime cilesore me tualet + kondicioner. Kati 2 . Pallat i ri me pamje nga rruga kryesore, 55 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri”e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar me 12/10/2018
200,00 euro/muaj

TEK SHALLVARET,

prane Taiwanit, pamje nga parku "Rinia", | 22 M2 | 70.000 Leke

Jepet me qera zyre, 22 M2, kati 1

Botuar me 12/10/2018
70.000 leke/muaj

TEK SHALLVARET,

prane Taiwanit, pamje nga parku "Rinia", | 63 M2 | 315.000 Euro

Shiten 3 ambiente (zyre), 63 M2, kati 1, me hipoteke

Botuar me 12/10/2018
315.000,00 euro

RR. "NIKOLLA TUPE",

godina 7, | 126 M2 | 600 Euro

Jepet me qera ap. per zyra: soxhorno + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 126 M2, kati 4, 2 banjo, 2 ballkone, bosh

Botuar me 12/10/2018
600,00 euro

RR. HOXHA TASIM

ne fillim te rruges, sheshi Avni Rustemi | 75 M2 | 400 Euro

Jepet me qera zyre, 75 M2, kati 2

Botuar me 11/10/2018
400,00 euro