Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NE NJE NGA ZONAT ME ELITARE TE TIRANES

persa I perket zhvillimit te aktivitetit, ne katin e II te Twin Towers, kullat binjake, ne bulevardin kryesor, | 460 M2 | 1 Euro

Jepet me qera ambient, me fasade xhami e cila mundeson reklamimin e aktivitetit dhe v...

Botuar më 17/08/2018
1,00 euro

TEK RR HAXHI DALLIU

afer Prokuroris | 120 M2 | 550 Euro

Jepet me qera Zyre me dy ambjente te medha me fasad te madhe xhami qe palosen, verand, 4 vende parkimi, kati 1 ne nivel me token, siperfaqe e brendshme, dhe verand 80 m2, jepet zyra ose biznese te ndryshme, 120 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/08/2018
550,00 euro

AFER SHESHIT WILLSON

afer LSI | 50 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Zyre ( Ap 1+1 ) bosh, ballkon, kondicioner, kati 2, 50 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/08/2018
300,00 euro

ELBASANIT

afer Liceut Artistik, | 90 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Zyre ( Ap 1+1 ) bosh, e shtruar me parket, ballkon, ashensor, kati 3, 2 kondicioner, 90 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/08/2018
400,00 euro

TEK SHESHI WILLSON

buze rruge, me mundesi reklamimi nga sheshi | 70 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Zyra (Ap 1+1), bosh. Ballkon, kondicioner. Kati 5, 70 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/08/2018
350,00 euro

RRUGA SULEJMAN DELVINA

mbrapa Diplomatit | 60 M2 | 300 Euro

Jepet me qera zyre (Ap 1+1) ,boshm2,ballkon, 60 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/08/2018
300,00 euro

TEK PAZARI RI

Rruga Tefta Tashko | 130 M2 | 550 Euro

Jepet me qera Zyre (Ap 4+1), ashensor, ballkon, aneks vec, kati 2, 130 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/08/2018
550,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Rruga e Kavajes | 220 M2 | 1.100 Euro

Ambienti eshte i pershtatshem per klinika, zyra ose call center etj.Ndodhet ne rruge kryesore, 220 M2, kati 2

Botuar më 17/08/2018
1.100,00 euro/muaj

RR. "ALI DEMI"

AFER POLIGRAFIKUT, buze rruges, tek stacioni i autobusit, G.79, H2, Ap.10 | 80 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ambient i perbere nga 4 dhoma, te pershtatshme per zyra, banjo, ballkon, 80 M2, kati II, te pershtatshme per zyra, apo cdo lloj aktiviteti.

Botuar më 17/08/2018
300,00 euro

NE NJE NGA ZONAT ME ELITARE TE TIRANES

persa I perket zhvillimit te aktivitetit, ne katin e II te Twin Towers, kullat binjake, ne bulevardin kryesor, | 460 M2 | 1 Euro

Jepet me qera ambient, me fasade xhami e cila mundeson reklamimin e aktivitetit dhe vizibilitet te larte. Eshte i organizuar ne open space dhe mund te ndahet ne funksion te biznesit qe do te zhvillohet, Orientimi Lindje, gje qe ben te mundur te kete pamje nga rruga kryesore dhe ndricim natyral. sip.e brendshme, 460 M2, Momentalisht shfrytezohen nga nje biznes tjeter dhe ambienti eshte i disponueshem ne muajin tetor. Per nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni: Kliti Nano

Botuar më 17/08/2018
1,00 euro

RR. KAVAJES

ne qender | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 3 ambjente per zyra qender kursesh dhe cdo aktivitet biznesi, 100 M2

Botuar më 17/08/2018
400,00 euro