Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA BRRAKES

prane Prokurorise | 10 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera zyre, 10 M2, gjendja: shume e mire, ndertes e re

Botuar më 23/08/2019
13.000 leke

JENI NE KERKIM TE ZYRES SUAJ ME KOSTO MINIMALE?

Jeni në kërkim të një zyre? Jeni një sipërmarrës i ri, freelancer, kompani, organizatë apo projekt, ju nevojitet një lokacion ku të regjistroni biznesin tuaj? | 150 M2 | 110 Euro

Tirana Office Hub ju ofron zyrat më të përshtatshme (me qera ditore, sezonale dhe afatgjatë) në një vendndodhje ideale. Zyra të dedikuara, të mobiluara ose jo edhe poste pune brenda një hapësire të përbashkët, si dhe të gjitha shërbimet e tjera të garantuara., 150 M2, 5 ambjente, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, Të përfshira: Internet, çelësa të dedikuar, mobilim dhe dekorime të tjera, sistem ngrohje / ftohje, shërbim pastrimi, taksa 15% e paguar, drita dhe ujë të paguara.

Botuar më 23/08/2019
110,00 euro

BULEVARDI I RI, PASKUQAN 1

prane shkolles 9 Vjeçare, prane rruges kryesore | 220 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera dy katet e nje godine, secili kate 2 tualete, ideale per ambasada, shoqata te huaj, kolegj turk, zyra te ndryshme, azil , kopesht, shkolla private. Kushte lluksi, 1000m² oborr e mbjelle me ulli, ambjent me gjelberim. secili kate, 220 M2, Parkim per 60 makina, e rrethuar me kangjella, me uje 24h, sistem kamerash, me dy hyrje dalje, secila me vehte. Ju lutem kontaktoni ne viber/whatsapp 00447737707947. Secili kate

Botuar më 23/08/2019
1.000,00 euro/muaj

KOMPLEKSI MAGNET

ish Klubi Partizani, tek 21 Dhjetori | 37 M2 | 200 Euro

Jepet me qera zyre, 37 M2, kati 3, 1 banjo

Botuar më 23/08/2019
200,00 euro

RR. SAMI FRASHERI

perballe mbikalimit tek Kopshti Zoologjik | 26 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera zyre, 26 M2, 1 banjo, lartesi 3.5 m, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, cmimi pa taksa te perfshira

Botuar më 23/08/2019
25.000 leke/muaj

RRUGA E DURRESIT

fare prane kafe "Flora" | 115 M2 | 450 Euro

Jepet me qera ambient 115 m2,i pershtatshem per zyra. Ofrohet bosh.I sapo rikonstruktuar.Me punime cilesore.Me pamje nga rruga kryesore.Kati i IV. E trajton vetem Agjensia imobiliare RE-AL,me adrese ne Qender fare prane kafe "Flora", 115 M2, bosh, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 23/08/2019
450,00 euro/muaj

RRUGA RESHIT COLLAKU PAS "TELECOM"

pas "Telecom" | 80 M2 | 450 Euro

80 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/08/2019
450,00 euro/muaj

BULEVARDI GJERGJ FISHTA.

Bar "First" | 100 M2 | 400 Euro

Super ndertim, godine me 2 ashensore, fare prane rruges kryesore.3 ambiente pune, e gjithe siperfaqja e shtruar me parket,kondicioner, 2 tualete, verand.Siperfaqja 100 m2.Cmimi 400 euro/Muaj., 100 M2, 3 ambjente, kati 2, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, tarrace, verande

Botuar më 22/08/2019
400,00 euro

AFER ASTIRIT

25m larg rruges kryesore, prane karburant Kastrati | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 50 M2, kati 1, drita 24h, ambient me gjelberim, e pershtatshme per zyra ose aktivitet tjeter privat

Botuar më 22/08/2019
20.000 leke

PAZARI I RI

Pallati perballe Farmacise 5 | 145 M2 | 210.000 Euro

Shitet ambient sherbimesh duplex me hyrje te pavarur ne anen ballore te nje pallati te ndertuar ne vitet 2000, 55 m2 Kati I dhe 90 m2 kati II, 145 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, vendparkim, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me certifikate pronesie, i pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 21/08/2019
210.000,00 euro