Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA BARRIKADAVE

prane shkolles Sami Frasheri | 118 M2 | 500 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Zyra
Rruga Barrikadave, prane shkolles Sami Frasheri, 118 M2, 500 euro
Përshkrim

Jepet me qera Apartament / Zyre 3+1 ne pallat te Ri, guzhina ne vehte, bosh me kontrabufe, kati 5 me ashensor, 2 tualete, 2 ballkone, orientim me diell, mundesi reklamimi, 118 M2, DREAM ALBANIA Real Estate perfshire dhe garazhi

500,00 euro

Botuar më 15/05/2019

Telefon
Email