Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHESHI SKENDERBE - PRANE HOTEL TIRANA INTERNATIONAL

Ambient i ri 4+1+2+Parkime ne katin -1, pallat te ri, per BIZNESE TE NDRYSHME | 250 M2 | 1.200 Euro

QENDER, RRUGA URANI PANO, 250 M2, kati 3, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ngroh...

Botuar më 16/09/2021
1.200,00 euro/muaj

RRUGA HASAN ALLA

Komuna Parisit | 400 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera ambjent per zyra kati 0, 400 M2, totali i kateve 8, 4 banjo, bosh, gjendja: e re, ref Id 148

Botuar më 25/09/2021
4.000,00 euro/muaj

MINISTRIA E JASHTME

Bulevardi Zhan D'Ark | 145 M2 | 500 Euro

Bulevardi Zhan D’Ark, prane Ministrise se Jashtme, jepet me qera Zyre, bosh, siperfaqe 145 m2, kati i 8 ne pallat te ri me ashensor. Zyra organizohet ne 4 ambjente, kuzhine e kompletuar, 2 tualete, 2 ballkone, kondicioner, orientim me diell.Jepet me qera 500 euro ne muaj., 145 M2, 2 banjo, ID e Prones : BH 3261187

Botuar më 25/09/2021
500,00 euro/muaj

PETRO NINI

sa fillon Rruga Margarita Tutulani | 110 M2 | 400 Euro

Jepet apartament 2+1 bosh i pershtatshem per zyra te ndryshme sherbimi .buze rruges kryesore me mundesi reklamimi .me kondicioner .organizim i rregullt, 110 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 25/09/2021
400,00 euro/muaj

BLLOK

Tirane | 80 M2 | 550 Euro

Jepet zyre ne katin e 3 pallat i ri i pershtatshem per zyra te ndryshme sherbimi ose aktivitete te tjetra, 80 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: e re

Botuar më 25/09/2021
550,00 euro/muaj

BLLOK

Tirane | 58 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambient per zyre, ndodhet ne katin e 2, cdo gje e re, me parket, hapesire e bollshme, 58 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, gjendja: e re

Botuar më 25/09/2021
500,00 euro/muaj

BLLOK

Tirane | 75 M2 | 550 Euro

Jepet me qera ambient i strukturuar ne menyre shume te rregull, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme, vecanerisht zyra, buze rruge, 75 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: e re

Botuar më 25/09/2021
550,00 euro/muaj

QENDER

Prane Hotel Tirana | 106 M2 | 700 Euro

Jepet me qera ambient, me hapesire te bollshme, i investuar dhe funksional per sherbime tendryshme, i pershtatshem per zyre, fasade xhami, 106 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: e re

Botuar më 25/09/2021
700,00 euro/muaj

QENDER BULEVARDI ZOGU1

Prane bustit | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartamenti 1+1 me siperfaqe 70m2 i pershtshem per banim apo per zyre, 70 M2, kati 6, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/09/2021
300,00 euro/muaj

RRUGA E ELBASANIT

Ambasada Amerikane | 105 M2 | 600 Euro

Jepet me qera ambient per zyre tek Ambasada Amerikane.Ambienti ka siperfaqe 105 m2 dhe organizohet ne 3 ambiente, 1 tualet dhe ballkon.Totalisht i investuar.Cmimi eshte 600 euro i diskutueshem.Per me shume na kontaktoni., 105 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/09/2021
600,00 euro/muaj

PETRO NINI

sa fillon Rruga Margarita Tutulani | 110 M2 | 400 Euro

Jepet apartament 2+1 bosh i pershtatshem per zyra te ndryshme sherbimi .buze rruges kryesore me mundesi reklamimi .me kondicioner .organizim i rregullt, 110 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 25/09/2021
400,00 euro/muaj
)