Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PERBALLE INXHINERISE SE NDERTIMIT,

tek oborri zjarrfikseve | 55 M2 | 250 Euro

Jepet me qera ap. per zyre, 55 M2, kati III.

Botuar më 23/07/2019
250,00 euro

QENDER

Rruga Bardhok Biba | 160 M2 | 1.000 Euro

Qender, Rruga Bardhok Biba, pas 15 kateshit jepet me qera zyre dupleks, kati 2 dhe i 3, pallat i ri me ashensor, siperfaqe e katit 2 eshte 60 m2 dhe kati 3 me siperfaqe 100 m2, tualet ne secilin kate, 160 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/07/2019
1.000,00 euro

PRANE RRUGES MYSLYM SHYRI

Tek Poliklinika nr 5, rruga Islam Alla | 25 M2 | 120 Euro

Jepet me qira zyre me siperfaqe, 25 M2, kati 1 banim.Pallat i ri me punime shume cilesore.Me tualet brenda.

Botuar më 22/07/2019
120,00 euro/muaj

RRUGA BRRAKES

prane Prokurorise | 10 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera zyre, 10 M2, gjendja: shume e mire, ndertes e re

Botuar më 22/07/2019
13.000 leke

RRUGA E DURRESIT

fare prane kafe "Flora" | 115 M2 | 450 Euro

Jepet me qera ambient 115 m2,i pershtatshem per zyra. Ofrohet bosh.I sapo rikonstruktuar.Me punime cilesore.Me pamje nga rruga kryesore.Kati i IV. E trajton vetem Agjensia imobiliare RE-AL,me adrese ne Qender fare prane kafe "Flora", 115 M2, bosh, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 22/07/2019
450,00 euro/muaj

RR. KAVAJES

tek qendra Condor | 63 M2 | 95.000 Euro

Shitet zyre, kati 2, 63 M2, me tualet, me garazhd kati -1, sip 20 m². Me hipoteke te dyja

Botuar më 22/07/2019
95.000,00 euro

RR. ISA BOLETINI

Te Selvia | 90 M2 | 350 Euro

Apartamenti organizohet ne 2+1 eshte shume i pershtatshem per zyra te ndryshme, i shtruar me parket, kondicioner ne cdo dhome. 2 muaj parapagim, mundesi parkimi, 90 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, gjendja: shume e mire, Agjensia Reji's Properties, Adresa. Rr.Myslym Shyri 100m nga unaza

Botuar më 22/07/2019
350,00 euro/muaj

RR. SAMI FRASHERI

perballe mbikalimit tek Kopshti Zoologjik | 26 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera zyre, 26 M2, 1 banjo, lartesi 3.5 m, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, cmimi pa taksa te perfshira

Botuar më 22/07/2019
25.000 leke/muaj

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

prane Kafe Trendafili i Bardhe | 35 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera zyre, 35 M2, kati 2, i pershtatshme per cdo biznes

Botuar më 22/07/2019
35.000 leke

BLV. ZOGU I

ish Zeri i Popullit, 100m nga bulevardi | 60 M2 | 132.000 Euro

Shitet dyqan, 60 M2, kati 1, i mobiluar, Me certifikate pronesie. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi, zyra, klinike dentare, parukeri, rrobaqepesi etj. Aktualisht eshte me qera si zyre. Jo agjensi imobilare

Botuar më 22/07/2019
132.000,00 euro