Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. ELBASANIT

perballe Ambasadas Amerikane | 100 M2 | 450 Euro

Jepet me qera ambient open space, ne pallat te ri, kati dyte me shkalle te vecanta hyrieje, kondicioner, 100 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 17/07/2018
450,00 euro

BLLOK

afer Vodafonit | 120 M2 | 500 Euro

Jepet me qera, Ambjent Zyre, struktura ap. 2+1 plus ambient guzhine ne vehte, kati 8 me ashensor, te nje pallati shume cilsore, orjentimi nga rruga kryesore, mundesi reklamimi, ballkone, 2 wc, 120 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 17/07/2018
500,00 euro

MINE PEZA

prane Prokurorise se Tiranes | 110 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ambient me 3 dhoma, kati i 3, pallat i ri, bosh, me kundrabufe, 2 wc, 2 ballkone, me orientim Lindje-Jug-Perendim jepet per banim ose zyre, 110 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 17/07/2018
300,00 euro

OKAZION TEK RRUGA FEDERIK SHIROKA

(Rruga qe ndodhet Bar-Kafe OSLO ), afer Cerdhes, jepet me qera Zyre ( Ap 1+1 ), ne pallat te ri | 63 M2 | 250 Euro

Kat 2, ashensor, e shtruar me parket, ballkon, fasad te madhe xhami, 63 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/07/2018
250,00 euro

SUPER OKAZION BLLOK

mbas Ish Karlsbergu tani Xheko Imperial, jepet me qera Zyre ( Ap 3+1 ) | 95 M2 | 450 Euro

Bosh me nje aneks gatimi me k/bufe, 4 dhoma, parket, 3 kondicioner, 95 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/07/2018
450,00 euro

OKAZION TEK RRUGA KAVAJES AFER ISH SAMSUNGUT

jepet me qera Zyre me fasad xhami, nje dhome e madhe me tualet | 30 M2 | 30.000 Leke

E pershtatshme per Avokat, Noter, Ekonomist, Arkitekt, Programues etj, 30 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/07/2018
30.000 leke

ZYRE 55M2, PER QIRA, PRANE RRUGES MYSLYM SHYRI

Rruga Myslym Shyri dhe Shyqyri Berxolli (Zela) | 55 M2 | 500 Euro

Zyra ndodhet në një pallat të sapo përfunduar në fillim të tregut Cam, nga krahu i Rrugës Myslym Shyri. Ka një sipërfaqe prej afërsisht 55m2, me fasad xhami të orientuar nga jugu. Pallati në fjalë, është një ndër më të mirët në Tiranë!, 55 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor

Botuar më 17/07/2018
500,00 euro/muaj

RR. "ALI DEMI"

AFER POLIGRAFIKUT, buze rruges, tek stacioni i autobusit, G.79, H2, Ap.10 | 80 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ambient i perbere nga 4 dhoma, te pershtatshme per zyra, banjo, ballkon, 80 M2, kati II, te pershtatshme per zyra, apo cdo lloj aktiviteti.

Botuar më 17/07/2018
300,00 euro

RR. “MALIQ MUÇO”, NDERTESA 6, TEK ARENA E CIRKUT,

jepet me qera ap. i pershtatur dhe i perdorur per zyre, | 85 M2 | 450 Euro

Sip. brendshme, 85 M2, kati 2

Botuar më 16/07/2018
450,00 euro

21DHJETORI

Bar Oslo, në rrugën Frederik Shiroka | 60 M2 | 250 Euro

Jepet Zyrë me qira, sipërfaqe e hipotekueshme e ndarë në 2 Ambiente me gips, të cmontueshëm, me pamje nga rruga kryesore, kati2, i cili i gjithë është ambient zyrash, 60 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 9, bosh, gjendja: e re

Botuar më 14/07/2018
250,00 euro/muaj