Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA SAMI FRASHERI

PERBALLE DREJTORISE SE POLICISE | 36 M2 | 280 Euro

JEPET ME QERA AMBJENTI PER ZYRA, 36 M2, kati 2, totali i kateve 10, 1 banjo, bosh

Botuar me 14/11/2018
280,00 euro/muaj

RRUGA MYSLYM SHYRI

tek Santa Bar, ne rruge dytesore | 23 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 23 M2, 1 banjo, I pershtatshem per zyre.

Botuar me 14/11/2018
25.000 leke

AFER MEDRESES

jepet me qera Vile 3 kateshe, me punime cilsore, oborr me pem dhe lule, e shtruar me pllaka oborri, e mobiluar | 450 M2 | 999 Euro

Kati pare esht i perber nga nje soxhorno e madhe vec, dhome te madhe gatimi dhe ngrenie vec, tualet dhe ballkon, kati dyte eshte i perber 3 dhoma gjumi ( njera eshte e madhe ) dhe tualet, kati trete eshte i perber nga nje ambjent i madhe, dhome te madhe dhe ballkon i madh, 450 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al / Instagram: realestate.europa

Botuar me 13/11/2018
999,00 euro

MBAS 2 KULLAVE BINJAKE

jepet me qera ambjent per zyra | 155 M2 | 1.155 Euro

Bosh, 2 ballkone, 2 wc, ashensor, kati 4, 155 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al / Instagram: realestate.europa

Botuar me 13/11/2018
1.155,00 euro

BLLOK

tek Libri Universitar, Rruga Abdyl Frasheri | 90 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Ap 3+1 i pershtatshem per Zyre, Banim, etj, bosh, ballkon, kondicioner, kati 3, 90 M2, Real Estate EUROPA /www.realestate-europa.al / Instagram: realestate.europa

Botuar me 13/11/2018
400,00 euro

TEK SELVIA

jepet me qera Zyre (Ap 2+1) | 104 M2 | 349 Euro

Bosh, ballkon, ashensor, kondicioner, kati 7, 104 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al / Instagram: realestate.europa

Botuar me 13/11/2018
349,00 euro

NE BLLOK

afer Piceri Era | 60 M2 | 599 Euro

Jepet me qera Zyre (Ap 2+1), 2 ballkone, 4 kondicionere, parket 2 tualete, kati 2, 60 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al / Instagram: realestate.europa

Botuar me 13/11/2018
599,00 euro

QENDER

afer Taiwan-it | 127 M2 | 450 Euro

Jepet me qera Zyre (Ap 3+1) , bosh, ballkon, kondicioner, kati 2,depo, e pershtatshme per zyra, klinika etj, 127 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al / Instagram: realestate.europa

Botuar me 13/11/2018
450,00 euro

TEK RRUGA DURRESIT

afer Shpresa-al | 85 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera Zyre ( Ap 2+1 ), ballkon, kondicioner, kati 1, parkim i perfshire, 3 muaj garanci, 85 M2, Real Estate EUROPA /www.realestate-europa.al / Instagram: realestate.europa

Botuar me 13/11/2018
35.000 leke

TEK BULEVARDI ZOGU 1

afer Martenitetit | 130 M2 | 499 Euro

Jepet me qera Ambjent per Zyre, bosh, kondicioner, 130 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al / Instagram: realestate.europa

Botuar me 13/11/2018
499,00 euro