Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NE QENDER TE TIRANES

Rr. “Barikatave”, ish Konema 17 Nentori | 49 M2 | 110.000 Euro

Shitet zyre me hipoteke, 49 M2, perfshire ambientet e perbashketa. Cmim me TVSH

Botuar më 19/11/2018
110.000,00 euro

BLV. ZOGU I

ish Zeri i Popullit, jo ne rruge kryesore | 60 M2 | 132.000 Euro

Shitet zyre, 60 M2, kati 1, i mobiluar, Me certifikate pronesie. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi, zyra, klinike dentare, parukeri, rrobaqepesi etj. Aktualisht eshte me qera si zyre

Botuar më 19/11/2018
132.000,00 euro

RRUGA "HOXHA TAHSIM",

100 MBI PAZARIN E RI, NE RRUGE KRYESORE, | 100 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambjent per zyra, 100 M2, kati 2, lartesi 3.75, me tre ballkone, tre ndarje. Ne çmim pefshihen dhe taksat.

Botuar më 18/11/2018
500,00 euro

TE SELVIA

Te Selvia | 60 M2 | 300 Euro

Te Selvia jepet me qera ambjent 60m2 ne rruge kryesore . Ambjenti ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri . Vendodhja qe ka ofron nje biznes te sigurt per cdo lloj aktiviteti per shkak se zona eshte mjaft e frekuentuar dhe e populluar. Disponon dokumentacion te plote hipotekor ., 60 M2, 1 banjo, Kontakto tani Jonin ne numrin e telefonit 0676088500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme . - Mei Realty

Botuar më 16/11/2018
300,00 euro/muaj

PRANE QENDRES 'NOBIS'

Rruga 'Sami Frasheri' | 450 M2 | 3.500 Euro

Jepet me qira ambjent i pershtatshem per aktivitete te ndryshme, 450 M2, kati 2, 4 banjo, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: shume e mire, Agjensia 'INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 16/11/2018
3.500,00 euro/muaj

NE BLLOK

Rruga 'Donika Kastrioti' | 160 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qira ambjent modern per zyra, 160 M2, 5 ambjente, kati 2, 23 banjo, ashensor, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Agjensia 'INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 16/11/2018
1.500,00 euro/muaj

RR."MYSLYM SHYRI"

mbrapa Kmy-se | 20 M2 | 44.000 Euro

Shitet dyqan, 20 M2

Botuar më 16/11/2018
44.000,00 euro

ISH BLLOKU,

Rr. “Pjeter Bogdani” | 135 M2 | 800 Euro

Jepet me qera per zyre ne nje pallat te ri me ashensor, kati VI, i mobiluar per zyra, e organizuar me nje salle te madhe open space, 2 ballkone, nje ambient kuzhine, 2 ambiente zyrash (njera me tualet) dhe tjetra e paisur me dere te blinduar per zyre finance plus nje ambient per server ose arkive, 135 M2, kati 6

Botuar më 16/11/2018
800,00 euro

RRUGA SAMI FRASHERI

Tek kopshti zoologjik | 26 M2 | 35.000 Leke

Perballe mbikalimit ,Jepet me qira dyqan , lartesi 3.5m, pozicion mjaft i ekspozuar per reklame, i pershtatshem per cdo aktivitet, 26 M2, 1 banjo

Botuar më 15/11/2018
35.000 leke

RRUGA E KAVAJES

Prane Raiffeisen Bank | 30 M2 | 400 Euro

Jepet me qira ambienti ne rrugen e Kavajes!Nje zone ku jane te perqendruar shume biznese vendase dhe te huaja.Me siperfaqe 34 m2, organizohet ne nje ambient open space dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri, te mire administruar, me kamera sigure dhe roje 24 ore. Vendodhja ka akses me Myslym Shyrin, Rr. e Durresit dhe qendren.Mund te perdoret si studio ligjore,noterie, parukeri etj., 30 M2, 1 ambjent, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 14/11/2018
400,00 euro/muaj