Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BLLOK

Jepet me qera ambient biznesi ne Bllok, rruga brigada e VIII. | 23 M2 | 200 Euro

Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri., 23 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Mund te perdoret si zyre, klinike e vogel, por dhe magazine ose tipologji te tjera.Eshte i shtruar me parke dhe ka sistem ndricimi dhe kondicionimi.

Botuar më 17/01/2021
200,00 euro/muaj

ISH-BLLOKU

Rruga brigada e VIII | 55 M2 | 400 Euro

Jepet ambient zyre me qera ne Bllok , rruga Brigada e VIII.Ambienti ka siperfaqe prej 54 m2 dhe eshte i organizuar ne nje ambient te hapur , nje tualet dhe nje aneks te vogel.I shtruar me parket, sistem ndricimi dhe kondicionimi.Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri , me shkalle te vecanta, vetem per ambientin.Per me shume na kontaktoni., 55 M2, kati 2, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 17/01/2021
400,00 euro/muaj

BLLOKU

RRuga Brigada e VIII | 54 M2 | 400 Euro

Jepet ambient zyre me qera ne Bllok , rruga Brigada e VIII.Ambienti ka siperfaqe prej 54 m2 dhe eshte i organizuar ne nje ambient te hapur , nje tualet dhe nje aneks te vogel.I shtruar me parket, sistem ndricimi dhe kondicionimi.Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri , me shkalle te vecanta, vetem per ambientin.Per me shume na kontaktoni., 54 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 17/01/2021
400,00 euro

ISH-BLLOKU

Hekla | 137 M2 | 700 Euro

Jepet me qera ambient per zyra ne nje nga godinat me prestigjioze ne qytet., 137 M2, 2 banjo, ashensor, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 17/01/2021
700,00 euro

HEKLA CENTER

Bllok | 132 M2 | 700 Euro

132 M2, 2 banjo, ashensor, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 17/01/2021
700,00 euro/muaj

BLLOK

Rruga Perlat Rexhepi | 137 M2 | 2.000 Euro

137 M2, kati 1, 2 banjo, ashensor, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 17/01/2021
2.000,00 euro

DON BOSKO

prane Kompleksit Fiori di Bosco | 75 M2 | 600 Euro

Don Bosko, prane Kompleksit Fiori di Bosco, jepet Ambient me qera per Zyra te ndryshme, siperfaqe 75 m2, kati i 2 ne pallat te ri me ashensor. Ambienti eshte i gjithi i shtruar me parket dhe i mire investuar, ofron 3 ambiente, tualet, ballkon. Ambienti mund te perdoret per cfaredolloj aktiviteti si, zyra te ndryshme, agjenci turistike, klinike dentare, zyre noteriale, etj.Jepet me qera 600 euro, 75 M2, 1 banjo

Botuar më 17/01/2021
600,00 euro/muaj

EKSPOZITA

prane Gjykates | 74 M2 | 450 Euro

Jepet ambient per zyra e investuar pallat i ri, 74 M2, 2 ambjente, totali i kateve 9, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 17/01/2021
450,00 euro/muaj

SHALLVARET

Rruga Ibrahim Rugova | 80 M2 | 350 Euro

Rruga Ibrahim Rugova, tek Shallvaret, jepet me qera Zyre, siperfaqe 80 m2, kati 2, zyra eshte e organizuar nga 3 ambiente, tualet, ballkon, depo, bosh, kondicioner., 80 M2, 1 banjo

Botuar më 17/01/2021
350,00 euro

TE MINISTRIA ARSIMIT

Rruga Mihal Duri | 134 M2 | 1.000 Euro

Jepet ambient kati 0 134 metra i pershatshem per zyra i mire investuar cdo gje cilesore dhe komode, 134 M2, 4 ambjente, totali i kateve 5, 2 banjo, gjendja: e re

Botuar më 17/01/2021
1.000,00 euro/muaj
)