Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA "HOXHA TAHSIM",

100 MBI PAZARIN E RI, NE RRUGE KRYESORE, | 100 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambjent per zyra, 100 M2, kati 2, lartesi 3.75, me tre ballkone, tre ndarje. Ne çmim pefshihen dhe taksat.

Botuar më 18/11/2018
500,00 euro

TE SELVIA

Te Selvia | 60 M2 | 300 Euro

Te Selvia jepet me qera ambjent 60m2 ne rruge kryesore . Ambjenti ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri . Vendodhja qe ka ofron nje biznes te sigurt per cdo lloj aktiviteti per shkak se zona eshte mjaft e frekuentuar dhe e populluar. Disponon dokumentacion te plote hipotekor ., 60 M2, 1 banjo, Kontakto tani Jonin ne numrin e telefonit 0676088500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme . - Mei Realty

Botuar më 16/11/2018
300,00 euro/muaj

PRANE QENDRES 'NOBIS'

Rruga 'Sami Frasheri' | 450 M2 | 3.500 Euro

Jepet me qira ambjent i pershtatshem per aktivitete te ndryshme, 450 M2, kati 2, 4 banjo, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: shume e mire, Agjensia 'INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 16/11/2018
3.500,00 euro/muaj

NE BLLOK

Rruga 'Donika Kastrioti' | 160 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qira ambjent modern per zyra, 160 M2, 5 ambjente, kati 2, 23 banjo, ashensor, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Agjensia 'INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 16/11/2018
1.500,00 euro/muaj

RR."MYSLYM SHYRI"

mbrapa Kmy-se | 20 M2 | 44.000 Euro

Shitet dyqan, 20 M2

Botuar më 16/11/2018
44.000,00 euro

ISH BLLOKU,

Rr. “Pjeter Bogdani” | 135 M2 | 800 Euro

Jepet me qera per zyre ne nje pallat te ri me ashensor, kati VI, i mobiluar per zyra, e organizuar me nje salle te madhe open space, 2 ballkone, nje ambient kuzhine, 2 ambiente zyrash (njera me tualet) dhe tjetra e paisur me dere te blinduar per zyre finance plus nje ambient per server ose arkive, 135 M2, kati 6

Botuar më 16/11/2018
800,00 euro

RRUGA SAMI FRASHERI

Tek kopshti zoologjik | 26 M2 | 35.000 Leke

Perballe mbikalimit ,Jepet me qira dyqan , lartesi 3.5m, pozicion mjaft i ekspozuar per reklame, i pershtatshem per cdo aktivitet, 26 M2, 1 banjo

Botuar më 15/11/2018
35.000 leke

RRUGA E KAVAJES

Prane Raiffeisen Bank | 30 M2 | 400 Euro

Jepet me qira ambienti ne rrugen e Kavajes!Nje zone ku jane te perqendruar shume biznese vendase dhe te huaja.Me siperfaqe 34 m2, organizohet ne nje ambient open space dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri, te mire administruar, me kamera sigure dhe roje 24 ore. Vendodhja ka akses me Myslym Shyrin, Rr. e Durresit dhe qendren.Mund te perdoret si studio ligjore,noterie, parukeri etj., 30 M2, 1 ambjent, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 14/11/2018
400,00 euro/muaj

RRUGA E ELBASANIT

Prane Fakultetit Ekonomik | 100 M2 | 600 Euro

Jepet me qia njesi sherbimi tek Rr. e Elbasanit. Ambienti ka siperfaqe 100m2, me 2 ambiente(organizohet edhe open space)1 tualet,1 magazine dhe kondicioner. Ka rifinitura dhe ndricim shume te mire. Ambienti eshte ne vijen e pare te ndertimeve, i pajisur me fasade xhami me vizilibiltet nga rruga. Vendodhje e favorshme ndaj mund te sherbej si servis,klinike dentare, dance studio, estetike apo zyra., 100 M2, 2 ambjente, 1 banjo, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 14/11/2018
600,00 euro/muaj

RRUGA SAMI FRASHERI

Bllok | 65 M2 | 400 Euro

Jepet ambienti me qira per zyra, ne Bllok prane selise se LSI-se. Ka siperfaqe 65m2, organizohet ne nje ambient open space dhe nje tualet dhe e pajisur me konidcioner. Ne nje zone ku jane te perqendruar shumica bizneseve vendase dhe te huaja. Mund te shfrytzohet per agjensi udhetimi, zyre kontabiliteti, estetike, noteri, parukeri, dance studio, qender kursesh., 65 M2, 1 ambjent, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 14/11/2018
400,00 euro/muaj