Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. PERLAT REXHEPI, SHESHI WILLSON

AN121015-01 | 75 M2 | 400 Euro
Përshkrim

Jepen zyra me qera ne Rr. Perlat Rexhepi (prane sheshit Wilson). Ambjenti ka nje siperfaqe prej 75m2, ne katin e dyte. Punimet jane shume cilesore dhe sapo jane rikonstruktuar totalisht. Ambjenti ndodhet buze rruges dhe ka nje fasade te mrekullueshme nga ku mund te behet edhe reklamimi i aktivitetit, 75 M2, bosh, gjendja: e rikonstruktuar

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, Zyra
Rr. Perlat Rexhepi, Sheshi Willson, AN121015-01, 75 M2, 400 euro i padiskutueshem
Bosh, gjendja: e rikonstruktuar
400,00 euro

Botuar më 14/05/2018

Telefon