Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

JEPET ME QERA GODINE DY KATESHE ME CMIM OKAZION!

Bulevardi I ri, Paskuqan 1, prane shkolles 9 Vjeçare, | 248 M2 | 1.100 Euro

Jepet me qera dy katet e nje godine, me parkim 1500m² I rrethuar me mure dhe dere he...

Botuar më 23/01/2019
1.100,00 euro

PAZARI I RI

Pazari i Ri | 100 M2 | 500 Euro

Jepet apartament 2+1+2 tek Paza i ri. Ne nje pallat cilesor kati i 4. Ashensori zbret deri ne parkim. Organizohet nga nje sallon me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi me parket, dy tualete. Jepet per banim ose per zyra. Cmimi: 500€/muaj. Per me shume informacion kontaktoni ne nr 0674052735, 100 M2, 5 ambjente, kati 4, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/01/2019
500,00 euro/muaj

JEPET ME QERA GODINE DY KATESHE ME CMIM OKAZION!

Bulevardi I ri, Paskuqan 1, prane shkolles 9 Vjeçare, | 248 M2 | 1.100 Euro

Jepet me qera dy katet e nje godine, me parkim 1500m² I rrethuar me mure dhe dere hekuri, sip.e brendshme secili kate, 248 M2, uje 24h, roje 24h, pastruese, Ideale per shoqata te huaj, linja prodhimi kepucari, rrobaqepesi, kolegj, azil, kopesht etj. Kontaktoni ne viber/WhatsApp. Secili kat me cmim

Botuar më 23/01/2019
1.100,00 euro

QENDER

Bulevardi Zogu I | 160 M2 | 600 Euro

Jepet me qera ambjent per zyra, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 160 m2, i ndare ne 5 ambjente, 5 kondicioner, 2 tualete, 3 ballkone., 160 M2, 2 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 22/01/2019
600,00 euro

RRUGA KAVAJES

afer Kishes Katolike | 110 M2 | 400 Euro

Jepet me qera ambjent 2+1 per zyra, ne rruge kryesore me mundesi reklamimi, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 110 m2, i ndare ne 3 ambjente, parket, 3 kondicioner, 2 tualete, ballkon., 110 M2, 2 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 22/01/2019
400,00 euro

NE QENDER

tek Turdiu Centre | 132 M2 | 1.500 Euro

Ne Qender, tek Turdiu Centre, jepet me qira ambjenti i pershtatshem per zyra + garazhd, organizohet ne 3 hapsira, dy tualete, ballkon. Vendodhja e ben qe te kete akses shume te mire dhe vizibilitet nga rruga. Cmimi: 1500 euro . Per me shume informacion apo nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme, kontaktoni tani Arsilden ne nr +355675088801., 132 M2, 1 banjo - Mei Realty

Botuar më 22/01/2019
1.500,00 euro/muaj

PRANE GARDES

Prane Gardes | 115 M2 | 1.100 Euro

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 115 m2, kati i 2-te banimi tek Rruga: "Perlat Rexhepi". Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma me kubature te rregullt, nje korridor, 2 tualete, nje ballkon. Pallati ku ndodhet apartameti dallon nga gjithe te tjeret per nga cilesia e punimeve. Eshte i pajisur me sitem kondicionimi, 2 dhoma jane te shtruar me parket., 115 M2, 2 banjo, Ka sistem sigurie me kamera, roje ne katin 0 si dhe ashensore te kohes se fundit. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807 - Mei Realty

Botuar më 22/01/2019
1.100,00 euro/muaj

PRANE DIPLOMAT 1

zona Vasil Shanto | 41 M2 | 55.000 Leke

Ne Tirane prane Hotel Diplomat 1 jepet me QERA dyqan me siperfaqe 41 m2. Dyqani ndodhet ne katin e pare, ka vetrata dhe lartesi dhe ndodhet prane rruges Sulejman Delvina. Dyqani ka nje tualet dhe eshte i pershtatshem per klinike dentare, zyre avokatie, zyre kontabiliteti. qender estetike ose masazhi, parukeri, rrobaqepesi etj.Cmimi 480 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062, 41 M2, 1 ambjent, totali i kateve 11, 1 banjo, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/01/2019
55.000 leke/muaj

RRUGA SAMI FRASHERI

PERBALLE DREJTORISE SE POLICISE | 36 M2 | 280 Euro

JEPET ME QERA AMBJENT PER ZYRA, 36 M2, kati 2, totali i kateve 10, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 21/01/2019
280,00 euro/muaj

JEPEN ME QERA ZYRA NE QENDER TE TIRANES!! PRANE MINISTRISE SE ARSIMIT, RR. “DURRESIT”,

(mbrapa ish Ministrise se Mjedisit), | 120 M2 | 1.800 Euro

Jepet me qera vile 2 katesheme 11 zyra, sip. ndertimi per secilin kat, 120 M2, bodrum, ambiente bashkohore, sistem kondicionimi, sip. totale trualli 550m², me oborr per parkim deri ne 10 makina. Ka funsionuar si zyra per institucione te huaj.

Botuar më 20/01/2019
1.800,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Rruga : Tish Dahia pa shkuar te Kristal Center eshte mbi Abi Bank | 140 M2 | 800 Euro

Jepet me qera 2 ambjente te bashkuara ne 1 per zyra, 140 M2, kati 2, 2 banjo, ambjentet ndodhen ne rruge kryesore

Botuar më 19/01/2019
800,00 euro