Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NE NJE NGA ZONAT ME ELITARE TE TIRANES

persa I perket zhvillimit te aktivitetit, ne katin e II te Twin Towers, kullat binjake, ne bulevardin kryesor, | 460 M2 | 1 Euro

Jepet me qera ambient, me fasade xhami e cila mundeson reklamimin e aktivitetit dhe v...

Botuar më 17/08/2018
1,00 euro

RR."DERVISH HIMA"

tek Ambasador 2 | 70 M2 | 500 Euro

Jepet me qera zyre, 70 M2, e kompletuar

Botuar më 20/08/2018
500,00 euro

DONIKA KASTRIOT

pas kullave ne bulevard | 155 M2 | 1.200 Euro

Jepen me qera ambjent per zyra, 155 M2, kati 4, ashensor

Botuar më 20/08/2018
1.200,00 euro

TIRANE E RE,

tek stadiumi "Dinamo", rr. "Gjik Kuqali" | 35 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera apartament-garsoniere, 35 M2, 3 ambjente, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire, e pershtatshme per zyre e biznes, me kondicioner dhe vend parkimi

Botuar më 18/08/2018
18.000 leke/muaj

TEK RR HAXHI DALLIU

afer Prokuroris | 120 M2 | 550 Euro

Jepet me qera Zyre me dy ambjente te medha me fasad te madhe xhami qe palosen, verand, 4 vende parkimi, kati 1 ne nivel me token, siperfaqe e brendshme, dhe verand 80 m2, jepet zyra ose biznese te ndryshme, 120 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/08/2018
550,00 euro

AFER SHESHIT WILLSON

afer LSI | 50 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Zyre ( Ap 1+1 ) bosh, ballkon, kondicioner, kati 2, 50 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/08/2018
300,00 euro

ELBASANIT

afer Liceut Artistik, | 90 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Zyre ( Ap 1+1 ) bosh, e shtruar me parket, ballkon, ashensor, kati 3, 2 kondicioner, 90 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/08/2018
400,00 euro

TEK SHESHI WILLSON

buze rruge, me mundesi reklamimi nga sheshi | 70 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Zyra (Ap 1+1), bosh. Ballkon, kondicioner. Kati 5, 70 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/08/2018
350,00 euro

RRUGA SULEJMAN DELVINA

mbrapa Diplomatit | 60 M2 | 300 Euro

Jepet me qera zyre (Ap 1+1) ,boshm2,ballkon, 60 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/08/2018
300,00 euro

TEK PAZARI RI

Rruga Tefta Tashko | 130 M2 | 550 Euro

Jepet me qera Zyre (Ap 4+1), ashensor, ballkon, aneks vec, kati 2, 130 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/08/2018
550,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Rruga e Kavajes | 220 M2 | 1.100 Euro

Ambienti eshte i pershtatshem per klinika, zyra ose call center etj.Ndodhet ne rruge kryesore, 220 M2, kati 2

Botuar më 17/08/2018
1.100,00 euro/muaj