Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SUPER CMIM! TEK KRYQEZIMI I VASIL SHANTO NGJITUR ME BAR VRANEZI

Rr. Mihal Popi | 90 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera ambjent per zyre, 90 M2, kati 1, bosh, i pershtatshem dhe per bisnese te tjera

Botuar me 22/10/2018
60.000 leke

BUL."ZHAN DARK", PRANE ISH EKSPOZITES

Kullat Blu | 150 M2 | 100.000 Leke

150 M2, 9 ambjente, kati 7, totali i kateve 12, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, 3 ballkone, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Me pamje nga lana, Kondicioner ne cdo dhome, e mobiluar per zyra me tavoline mbledhje te madhe dhe tavolina pune, kuzhina e kompletuar, rrjet i brendshem kompjuterik

Botuar me 22/10/2018
100.000 leke/muaj

TEK GJYKATA E APELIT

pallati 3 fushat | 100 M2 | 250 Euro

Kerkoj te ndaj qerane e zyres, 100 M2, i mobiluar

Botuar me 22/10/2018
250,00 euro

RR. "NIKOLLA TUPE",

godina 7, | 126 M2 | 600 Euro

Jepet me qera ap. per zyra: soxhorno + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 126 M2, kati 4, 2 banjo, 2 ballkone, bosh

Botuar me 22/10/2018
600,00 euro

TIRANE

Rruga e Elbasanit | 110 M2 | 800 Euro

I investuar, kubature e rregullt, 110 M2, kati 2, 2 banjo, 1 ballkon, bosh, gjendja: e mire, fasade xhami, dopio xham, pozicion i favorshem gjeografik - Future Home Ali Demi

Botuar me 22/10/2018
800,00 euro/muaj

KOMPLEKSI USLUGA,

stacioni trenit | 110 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qra per zyra ambient, 110 M2, bosh, kati I banim. Nuk bashkepunojme me agjensi

Botuar me 22/10/2018
35.000 leke

RR.DIBRES

Prane Medresese, perballe me Big Marketin | 75 M2 | 35.000 Leke

Jepet zyre me qera, 75 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 3, 1 banjo, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, vendparkim, bosh, gjendja: e re

Botuar me 22/10/2018
35.000 leke/muaj

AUTOSTRADA TIRRANE DURRES, KM7

mbrapa Restorant Eifel | 80 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 80 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar me 22/10/2018
15.000 leke

TEK QENDRA E BIZNESIT GKAM

Jepet me qera zyra | 190 M2 | 5 Euro

Kati II, 190 M2, Cmimi +tatim fitimi (15%)

Botuar me 22/10/2018
5,00 euro

OKAZION!!! BLLOK

ne katin e pare banim te nje pallati te ri buze rruge | 154 M2 | 700 Euro

Jepet me qira apartament 3+1 per zyra, ka nje organizim shume te mire, 154 M2, 4 dhoma dhe 2 tualete, ngrohje & ftohje me sistem chiller. hyrje e pershtatshme per call-center per zyra konsulence, klinika etj. Pa taksa

Botuar me 21/10/2018
700,00 euro