Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. "KASTRIOTI",

Institut Kamez, perballe tregut fruta perime, | 300 M2 | 750000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Zyra
Rr. "Kastrioti",, Institut Kamez, perballe tregut fruta perime,, 300 M2, 750.000 euro
Përshkrim

Shitet godine tre kateshe me gjenerator, e rrethuar me kangjella dhe dere hekuri shitet per arsye emigrimi, trruall 450m² ku brenda saj eshte nje godine 3 kateshe, sip. ndertimi 300m², kati I, 300m², biznes bojra, parukeri dhe internet, kati II,, 300 M2, ku 140m jane ambient per karate, 100m eshte bar kafe, ballkon perreth 40m², kati III jane 2 ap.banimi, 300m² te kompletuara me kushte bashkohore te kohes, me hipoteke te rregullt.

750.000,00 euro

Botuar më 23/01/2020

Telefon
)