Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ISH BLLOKU,

Rr. “Pjeter Bogdani”, | 135 M2 | 750 Euro

Jepet me qera zyre e mobiluar, 135 M2, kati 6, pallat i ri me ashensor, e organizuar ...

Botuar më 17/06/2018
750,00 euro

OKAZION !!!

21 DHJETORI | 75 M2 | 450 Euro

Ambjenti ndodhet në zonën e 21 Dhjetorit tek supermarket joena SIPERFAQE E BRENDSHME 75 M2 NE NJE PALLAT TE RI ME ASHENSOR, 75 M2, 3 ambjente, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/06/2018
450,00 euro

RR. KAVAJES

ne qender | 100 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera 3 ambjente per zyra qender kursesh dhe cdo aktivitet biznesi, 100 M2

Botuar më 22/06/2018
45.000 leke

RRUGA E BARRIKADAVE

tek 9 kateshet | 58 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 shume i pershtatshem per ambjent biznesi, 58 M2, kati 2, me ashensor, bosh, i pershtatshem per zyra, klinike dentare, laborator mjeksor etj. Me pamje nga rruga kryesore

Botuar më 22/06/2018
300,00 euro

NE BLLOK

Prane viles se Enverit | 139 M2 | 800 Euro

Jepet ambient zyre ne pallat te ri i ndare ne kater ambiente te medha mund te perdoret per zyra , klinik dentare , studio etj, 139 M2, 4 ambjente, 2 banjo, ashensor, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/06/2018
800,00 euro/muaj

TEK MYSLYM SHYRI

prane gjykates se larte | 60 M2 | 450 Euro

Jepet ambient i pershtatshem per zyra,buze rruges kryesore., 60 M2, 2 ambjente, kati 2, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 21/06/2018
45,00 euro/muaj

RR. PERLAT REXHEPI, BLLOK

AN121015-01 | 75 M2 | 400 Euro

Jepen zyra me qera ne Rr. Perlat Rexhepi (prane sheshit Wilson). Ambjenti ka nje siperfaqe prej 75m2, ne katin e dyte. Punimet jane shume cilesore dhe sapo jane rikonstruktuar totalisht. Ambjenti ndodhet buze rruges dhe ka nje fasade te mrekullueshme nga ku mund te behet edhe reklamimi i aktivitetit, 75 M2, kati 2, 1 banjo, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, .

Botuar më 21/06/2018
400,00 euro

QENDER

prane Toptani center | 293 M2 | 11 Euro

Jepet me qera zyre, 293 M2, kati 7, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, bosh, gjendja: shume e mire, me sistem aspirim kondiconim,kamera,roje

Botuar më 21/06/2018
11,00 euroÇmimi/m2

NE BLLOK

Libri Universitar | 140 M2 | 700 Euro

Jepet me qira ambjent per zyra, 140 M2, 4 ambjente, kati 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re, Agjensia “INF 93”, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 21/06/2018
700,00 euro/muaj

RRUGA E KAVAJES

ne fillim | 60 M2 | 430 Euro

Jepet me qira ambjent per zyra i mobiluar, 60 M2, 2 ambjente, kati 5, ashensor, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja: e re, Agjensia “INF 93”, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 21/06/2018
430,00 euro/muaj

RRUGA SAMI FRASHERI

Apartamenti Siper KUBI HOME | 50 M2 | 350 Euro

Jepet apartament me qera preferohet per zyre.Apartamenti ndodhet ne qender te Tiranes dhe shikon nga Rruga Sami Frasheri nga te dyja dritaret.Apartamenti ka vetem nje dollap te perfshire si ne foto dhe mund te mobilohet sipas deshires., 50 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/06/2018
350,00 euro/muaj