Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NE BLLOK

Ne Bllok | 200 M2 | 2.000 Euro

Ne Bllok, jepet me qira Ambjent per zyra 200 m2, bashke me nje post parkimi, ne katin e fundit te nje pallati te ri me dy ashensor. Ambjenti eshte i organizuar ne: sallon te madh open space dhe 3 ndarje te tjera ne dhoma te vecanta, 2 tualete, ballkon dhe nje depo., 200 M2, 2 banjo, pallati ka nje administrim shume te mire dhe kamera sigurie 24 ore. Mund te sherbeje per zyra Marketing, Programimi, sherbime financiare.Kontakto tani Ardin: +355676023888. - Mei Realty

Botuar me 20/10/2018
2.000,00 euro/muaj

TIRANE E RE,

tek stadiumi "Dinamo", rr. "Gjik Kuqali" | 35 M2 | 19.000 Leke

Jepet me qera apartament-garsoniere, 35 M2, 3 ambjente, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire, e pershtatshme per zyre e biznes, me kondicioner dhe vend parkimi

Botuar me 20/10/2018
19.000 leke/muaj

NE MYSLYM SHYR

Myslym shyr | 64 M2 | 350 Euro

Ne Myslym Shyri, jepet me qira apartamenti 2+1 per zyra ne katin e dyte te nje pallati ekzistues i rikonstruktuar. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 hapsira, nje tualet, Jepet me qira bosh. Kontaktoni tani Arsilden ne numrin +355675088801 per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone soe ne prona te ngjashme., 64 M2, 1 banjo - Mei Realty

Botuar me 20/10/2018
350,00 euro/muaj

NE QENDER

QEnder | 160 M2 | 1.400 Euro

Ne Qender ngjitur me kullat Binjake jepen me qera zyra 155m2 . Organizohet ne 5 ambjente me kondicioner,ka nje aneks, 2 tualete , 2 ballkone dhe 155 m2 te shfrytezueshme. Zona ku ndodhen zyrat eshte nje nga zonat me te frekuentuara , per shkak te vendodhjes qe ka . Taksat jane te perfshira ne cmim ., 160 M2, 1 banjo, Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Suelen ne numrin e telefonit 0676088200 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme. - Mei Realty

Botuar me 20/10/2018
1.400,00 euro/muaj

BULEVARDI BAJRAM CURRI

AZ171018-01 | 83 M2 | 320 Euro

Jepet me qera ambient zyre ne Blv. Bajram Curri, ne kat te 2-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 83 m2 qe organizohen ne 3 ndarje, 1 ambient kuzhine, 1 tualet. Eshte ne gjendje shume te mire, e restauruar, e shtruar me parket. e pajisur me sistem kondicionimi. Ndodhet ne zone te preferuar dhe mjaft te frekuentuar., 83 M2, 1 banjo

Botuar me 20/10/2018
320,00 euro

MYSLYM SHYRI

AN190917-01 | 70 M2 | 250 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 per banim ose zyre ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, ka sipefaqe 70m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i pamobiluar., 70 M2, kati 4, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar me 20/10/2018
250,00 euro

MUHAMET GJOLLESHA

Muhamet Gjollesha | 100 M2 | 750 Euro

Super ambjent me qira, i pershtatshem per zyra e biznese te ndryshme. I nodhur ne rruge kryesore, fasade xhami, kati i 2. Ambjenti eshte i pajisur me sistemin e ngrohje / ftohjes. Cmimi: 750 euro Per me shume informacion si dhe per nje vizite ne prone, kontakto Glediusin ne nr 0676022313, 100 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar me 19/10/2018
750,00 euro/muaj

ISH EKSPOZITA SHQIPERIA SOT, PRANE GJYKATES,

(midis Trendafilit te Bardhe dhe Grepit te Arte), | 35 M2 | 100 Euro

Jepet me qera zyre, 35 M2, (jo Avokat) e kompletuar me 2 tavolina zyre + ambient te perbashket per mbledhje, takime pune, etj. Çmimi per secilin

Botuar me 19/10/2018
100,00 euro

RR."QEMAL STAFA"

afer Shkolles se Kuqe | 50 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera zyra, 50 M2, kati 2, Taksa 15% e perfshire ne cmim

Botuar me 19/10/2018
30.000 leke

RRUGA E KAVAJES

Qendra Condor | 110 M2 | 550 Euro

Eshte open space, dhe mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme, 110 M2, kati 2

Botuar me 18/10/2018
550,00 euro/muaj