Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. ABDYL FRASHERI

TEK LIBRI UNIVERSITAR | 100 M2 | 170000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Zyra
RR. ABDYL FRASHERI, TEK LIBRI UNIVERSITAR, 100 M2, 170.000 euro
Përshkrim

Zyre ne shitje ne katin perdhe, 2 ambiente pune, ambient pritje dhe 2 tualete. Me hipoteke, 100 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

170.000,00 euro

Botuar më 11/10/2019

Telefon
Email
)