Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MBRAPA HOTEL TIRANA (15 KATESHIT),

tek Galeria (ish Kinema 17-Nentori) | 167 M2 | 800 Euro

Jepet me qera Dublex, 167 M2, kati i II-te eshte 55m² dhe kati i III-te eshte 112m², i pandare. I perdorshem per zyra

Botuar më 14/10/2019
800,00 euro/muaj

RR. MYSLYM SHYRI

tek Gjykata e Larte | 70 M2 | 400 Euro

Jepet me qera zyre, 70 M2, kati 3, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 14/10/2019
400,00 euro

BUL. BAJRAM CURRI

Europian Tarde Center. Galeria ETC | 136 M2 | 1.900 Euro

Jepet me qera 2+1 per zyre, 136 M2, 3 ambjente, kati 13, totali i kateve 18, 2 banjo, ashensor, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, siguri te larte me kamera, roje dhe administri 24h. Parkimi per dy makina akomodim tek garazhi nentoksor i ETCA mbjenti afrohet dhe per shitje

Botuar më 14/10/2019
1.900,00 euro/muaj

BLV. ZOGU I

ish Zeri i Popullit, 100m nga bulevardi | 60 M2 | 132.000 Euro

Shitet dyqan, 60 M2, kati 1, i mobiluar, Me certifikate pronesie. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi, zyra, klinike dentare, parukeri, rrobaqepesi etj. Aktualisht eshte me qera si zyre. Jo agjensi imobilare

Botuar më 14/10/2019
132.000,00 euro

RR. "VLLAZEN HUTA"

prane Ambulances Iraniani | 20 M2 | 22.000 Euro

Pallat i ri,m vila park, shitet zyre, 20 M2, me 5m lartesi, me hipoteke. me tualet.

Botuar më 13/10/2019
22.000,00 euro

QENDER

Rruga e Barikadave | 90 M2 | 450 Euro

Jepet apartament per zyra me qera Te rruga e “ Barrikadave “ mbi “Mon Cherie “ . Apartamenti Ndodhet ne katin e 10 . Jepet bosh e pa mobiluar . Cmimi : 450 euro, 90 M2, 7 ambjente, kati 10, totali i kateve 12, 1 banjo, ashensor, bosh, gjendja: e re

Botuar më 12/10/2019
450,00 euro/muaj

TEK BRRYLI,

RR. “ARKITEKT KASEMI”, ne pallat te ri | 48 M2 | 270 Euro

Jepet me qera zyre, 48 M2, kati 1, 1 banjo, totalisht e mobiluar, teper komode dhe arredim bashkohor, me kondicioner. Ambient i ruajtur me kamera sigurie. JO AGJENSI!

Botuar më 12/10/2019
270,00 euro

NE BLLOK

Restorant Berlini | 80 M2 | 450 Euro

Ambjent i pershtatshem per zyra me qira, 80 M2, 2 ambjente, kati 3, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, verande, bosh, gjendja: shume e mire, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane

Botuar më 11/10/2019
450,00 euro/muaj

RRUGA 'MUSTAFA MATOHITI'

Mbrapa Piramides | 180 M2 | 1.700 Euro

Jepet me qira ambjent open space i pershatashem per zyra, klinike, laboratore call center, etj,, 180 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane

Botuar më 11/10/2019
1.700,00 euro/muaj

PRANE MYSLYM SHYRIT

Prane Myslym Shyrit | 27 M2 | 25.000 Leke

Ne Tirane prane shkolles Faik Konica tek Myslym Shyri jepet me QERA ambjent biznesi me siperfaqe 27 m2. Ambjenti ndodhet ne katin 0 dhe eshte i pershtatshem per zyre, klinike dentare, parukeri, rrobaqepesi etj.Cmimi 25.000 Leke/muajPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail onlineprona@gmail.com, 27 M2, 1 ambjent, totali i kateve 9, 1 banjo, verande, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 11/10/2019
25.000 leke/muaj
)