Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

JEPET ME QERA GODINE DY KATESHE ME CMIM OKAZION!

Bulevardi I ri, Paskuqan 1, prane shkolles 9 Vjeçare, | 248 M2 | 1.100 Euro

Jepet me qera dy katet e nje godine, me parkim 1500m² I rrethuar me mure dhe dere he...

Botuar më 13/01/2019
1.100,00 euro

JEPEN ME QERA ZYRA NE QENDER TE TIRANES!! PRANE MINISTRISE SE ARSIMIT, RR. “DURRESIT”,

(mbrapa ish Ministrise se Mjedisit), | 120 M2 | 1.800 Euro

Jepet me qera vile 2 katesheme 11 zyra, sip. ndertimi per secilin kat, 120 M2, bodrum, ambiente bashkohore, sistem kondicionimi, sip. totale trualli 550m², me oborr per parkim deri ne 10 makina. Ka funsionuar si zyra per institucione te huaj.

Botuar më 20/01/2019
1.800,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Rruga : Tish Dahia pa shkuar te Kristal Center eshte mbi Abi Bank | 140 M2 | 800 Euro

Jepet me qera 2 ambjente te bashkuara ne 1 per zyra, 140 M2, kati 2, 2 banjo, ambjentet ndodhen ne rruge kryesore

Botuar më 19/01/2019
800,00 euro

KRYQEZIM I RR. "MUHAMET GJOLLESHA"

me rr. "Myslym Shyri", afer Gjykates, buze rruge, | 165 M2 | 6 Euro

Jepen me qera 2 ambiente: 1. Ambient kati perdhe, i pershatshem per cdo lloj biznesi, si agjensi bankare, etj, sip, 165 M2, 1 banjo, Çmimi 20 E/m² i diskutueshem. 2. Ambient per zyre, banim, etj, me sip. 200m², me mundesi ndarje, kati I mbi dyqane.

Botuar më 18/01/2019
6,00 euro/m²

KOMPLEKSI MAGNET, ISH KLUBI PARTIZANI

tek 21 Dhjetori | 67 M2 | 300 Euro

Jepet me qera zyre, 67 M2, kati 3, 1 banjo, e pershtatshme per depo farmaceutike, zyre etj

Botuar më 18/01/2019
300,00 euro

RR. KAVAJES

tek qendra Condor | 63 M2 | 105.000 Euro

Shitet zyre, kati 2, 63 M2, me tualet, me garazhd kati -1, sip 20 m². Me hipoteke te dyja

Botuar më 18/01/2019
105.000,00 euro

RR. EMIN DURAKU

kati II, mbi Ujevaren, prane stadiumit Dinamo | 150 M2 | 800 Euro

Jepet me qera ambjent per biznes, 150 M2, 4 ambjente, kati 2, 1 banjo, 2 ballkone, i pershtatshem per klinika, fondacione, zyra etj. pamje atraktive

Botuar më 17/01/2019
800,00 euro

RR. SAMI FRASHERI

perballe mbikalimit tek Kopshti Zoologjik | 26 M2 | 300 Euro

Jepet me qera dyqan, 26 M2, 1 banjo, lartesi 3.5 m, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 17/01/2019
300,00 euro/muaj

PRANE HOTEL DIPLOMAT

20 metra perballe Shtepise se Ofertave nr.2, perballe Espresso Cafe | 85 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera dyqan gjysem bodrum, 85 M2, ngrohje/ftohje, bosh, kondicioner 24-sh dhe aspirim. Me ndricim bashkekohor. Garancia 1 qera mujore plus tatimi i qerase. i pershtatur per zyra me 3 ndarje, jo agjensi imobilare

Botuar më 17/01/2019
30.000 leke/muaj

PRANE HOTEL DIPLOMAT

20 METRA NGA SHTEPIA E OFERTAVE NR.2 | 85 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera zyre, 85 M2, totali i kateve 6, 1 banjo, bosh, gjysem bodrum me ndarje per 3 zyra. Garanci 2 qera mujore plus tatimin e qerase

Botuar më 17/01/2019
30.000 leke/muaj

BLV. ZOGU I

ne rreshtin e dyte te pallateve, ish Zeri i Popullit, jo ne rruge kryesore,100 metra nga bulevardi | 60 M2 | 132.000 Euro

Shitet dyqan, 60 M2, kati 1, i mobiluar, Me certifikate pronesie. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme, zyra, klinike dentare, parukeri, rrobaqepesi etj. Aktualisht eshte me qera si zyre. Jo agjensi imobilare

Botuar më 17/01/2019
132.000,00 euro