Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ZYRE ME QERA NE BLLOK PRANE JURIDIKUT NE TIRANE (ID 4261619)

Bllok, afer Juridikut, | 160 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera zyre ne pallat te Ri te mire administruar, bosh, zyra eshte e organizuar ne 5 ambiente te ndara me njera tjetren, 3 tualete, 2 ballkone, siperfaqe totale eshte 160 m², 2 hyrje te ndryshme, kati 1 me ashensor (i dyti nga toka), zyrat kane sistem qendror chiller te shperndare ne cdo ambient te saj, ajo pozicionohet ne zonat me elitare te qytetit.Jepet me qera 1200 EURO Bruto, 160 M2, Property ID : 4261619 www.dreamalbania.al

Botuar më 17/10/2021
1.200,00 euro

RR.E KAVAJES

AMBJENT ME QERA ME SIP.240 M2 TE ARLIS 21 | 240 M2 | 2.500 Euro

Ambjent per zyra me qera me sip.237 m2,me nje verand me sip.123 m2.Ambjenti ndodhet ne nje godine prestigjoze e dedikuar per:~ Ambjente zyrash,~ Zyra kontabiliteti,~ Zyra marketingu,~ Laborator dentar,~ Call center etj.Ambjenti eshte i ndare ne dy ambjente.Ambjenti kryesor eshte open space.Per nje vizite ne prone na kontaktoni!, 240 M2

Botuar më 17/10/2021
2.500,00 euro/muaj

RR.E ELBASANIT

SHITET AMBJENT BIZNESI TE RR.E ELBASANIT | 75.25 M2 | 75.000 Euro

Shitet zyre ose apartament i emeruar njesi,ne katin 0 ne nje pallat te ri.Ambjenti ndodhet te Rr.e Elbasanit.Ambjenti ka siperfaqe 75.25 m2.Ambjenti eshte i pershtatshem per:klinika,zyra,etj.Ambjenti mund te kthehet dhe ne apartament 2+1.Per nje vizite ne prone na kontaktoni!, 75.25 M2

Botuar më 17/10/2021
75.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

AMBJENT BIZNESI ME QERA ME SIP.120 M2 TE KIKA 2. | 120 M2 | 1.700 Euro

Jepet me qera ambjent biznesi me vendodhje te Komuna e Parisit,Kika 2.Ambjenti ka siperfaqe 120 m2.Organizohet ne:Fasad xhami me 5 m lartesi me pamje nga rruga kryesore. 2 ambjente2 tualeteEshte e pajisur me sistem kondicionimi.Eshte e pershtatshme per:zyre,klinika etj.Zona ne te cilen ndodhet ambjenti eshte nje nder zonat me te favorshmeper rritjen e biznesit tuaj., 120 M2, bosh, gjendja: e re, Ne cmim nuk perfshihen taksat.Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 17/10/2021
1.700,00 euro/muaj

RR.E ELBASANIT

AMBJENT PER ZYRA 125 M2 ME QERA TE AMBASADA AMERIKANE | 125 M2 | 500 Euro

Zyre/Ambient Biznesi me qera me vendodhje te Ambasada Amerikane.Ambienti eshte me siperfaqe 125 m2.Organizohet ne:~3 ambjente~1tualet~1 ballkon.Ndodhet ne katin e 2 nga toka ose kati 1 banim, cka e ben qe te kete dhe nje reklamim te mire per bizneset.Sapo eshte restauruar dhe e shtruar totalisht me parket.Pozicionohet ngjitur me Ambasaden Amerikane dhe rr.e Elbasanit., 125 M2, Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 17/10/2021
500,00 euro/muaj

BLLOK

BLLOK | 165 M2 | 2.480 Euro

Jepet ambjent me qera me siperfaqe 165 m2.Ambjenti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si:zyra,call center,studio kontabel,etj.Me sip, 165 M2

Botuar më 17/10/2021
2.480,00 euro

KOMBINAT

KOMBINAT | 52 M2 | 60.000 Euro

Shitet njesi ne nje pallat te ri ne rruge kryesore e pershtatshme per zyra,fasad xhami 20m2 me pamje nga rruga kryesore.Me sip, 52 M2, kati 1, ashensor, bosh, gjendja: e re

Botuar më 17/10/2021
60.000,00 euro

BLLOK

BLLOK | 110 M2 | 1.650 Euro

Jepet ambjent me qera me siperfaqe 110 m2.Ambjenti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si:zyra,call center,studio kontabel,etj.Me sip, 110 M2

Botuar më 17/10/2021
1.650,00 euro

QENDER

TOPTANI,QENDER | 48 M2 | 550 Euro

Ambient biznesi me sip.48 m2 ne Qender i pershtatshem per cdo biznes si:zyra,It,call center,studio kontabel,etj. , hapesire e madhe , ndricim perfekt , izolim akustik , termoizolim , hidroizolim , instalimet te gjitha funksionale., 48 M2, ashensor, Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 17/10/2021
550,00 euro/muaj

QENDER

TOPTANI,QENDER | 130 M2 | 1.400 Euro

Ambient biznesi me sip.130 m2 te ne Qender i pershtatshem per cdo biznes si:zyra,It,call center,studio kontabel,etj. , hapesire e madhe , ndricim perfekt , izolim akustik , termoizolim , hidroizolim , instalimet te gjitha funksionale., 130 M2, ashensor, Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 17/10/2021
1.400,00 euro/muaj
)