Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ZYRE PER SHITJE NE ZONEN E BLLOKUT NE RRUGEN SAMI FRASHERI NE TIRANE (ID 4161039)

Bllok, Rr. Sami Frasheri | 174 M2 | 574.200 Euro

Shitet zyre ne pallat te Ri, siperfaqe 174 m² me Hipoteke, kati 2 me ashensor, open space2 tualete (me dritare), ballkon, orientimi Lindje, e pershatshme per klinik dentare, qender estetike, call center , kurse gjuhesh etj., 174 M2, Property ID : 4161039 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/05/2021
574.200,00 euro

ZYRE PER SHITJE NE MYSLYM SHYR, PRANE ISH-EKSPOZITES NE TIRANE (ID 4162037)

Ne Myslym Shyr, prane ish-Ekspozites | 22.5 M2 | 38.250 Euro

Shitet Zyre me siperfaqe 22.5 m², kati 1, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, fasade xhami, orientimi me diell., 22.5 M2, Property ID : 4162037 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/05/2021
38.250,00 euro

AMBJENT ME QERA PER DYQAN/ZYRE NE ZONEN E BLLOKUT (ID4271544)

Afer Bllok | 31 M2 | 400 Euro

Jepet me qera ambient, 31 m² me opsion shtese 20 m² plus pages extra, open space, kati 2, pallat i ri, ashensor dhe shkalle levizese, sistem ngrohje/ftohje qendrore, fasade xhami, ambjent i sigurt 24h/24h., 31 M2, Property ID : 4271544 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/05/2021
400,00 euro

QENDER

prane Cirkut | 65 M2 | 350 Euro

Qender, prane Cirkut, jepet Zyre me qera, bosh, totalisht e rikonstruktuar, siperfaqe 65 m², kati i 2 ne pallat te vjeter. Zyra posedon 2 ambiente, tualet, ballkon, kondicioner. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.Jepet me qera 350 euro ne muaj., 65 M2, 1 banjo

Botuar më 13/05/2021
350,00 euro/muaj

ZOGU I ZI, PRANE RING CENTER JEPET ZYRE ME QERA (ID 4261537)

Tek Zogu i Zi, prane Ring Center | 70 M2 | 400 Euro

Jepet zyre me qera, siperfaqe 70 m², ndodhet ne katin 2, zyra eshte e ndare ne 2 ambiente, ndodhet buze rruge, ka ballkon, tualet, jepet bosh. Mund te perdoret per tipologji te ndryshme biznesesh si, kurse gjuhesh te huaja, klinik dentare, zyre kontabiliteti, zyre noterie, parukeri etj., 70 M2, Property ID : 4261537 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/05/2021
400,00 euro

AMBJENT ME QERA PER ZYRE NE ZONEN E BLLOKUT PRANE TAO LOUNGE (ID 4271550).

Ne zonen e Bllokut prane Tao Lounge | 60 M2 | 800 Euro

Jepet ambjent me qera per zyre, siperfaqja 60 m², kat i 2, 2 dhoma,bosh, hapesire me ndarje xhami, fasade xhami, tualet, instalime elektrike dhe interneti, i pershtatshem per studio,zyra etj., 60 M2, Property ID : 4271550 www.dreamalbaia.al

Botuar më 13/05/2021
800,00 euro

NE BLLOK, PRANE SHESHIT WILSON

Ne Bllok, prane Sheshit Wilson | 180 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera Zyre me siperfaqe 180 m² ne katin 3. Zyra eshte e ndare ne 4 ambjente, nje ambient gatimi, një depo, 2 tualete, 2 ballkone dhe korridor lidhes. Eshte e gjitha e shtruar me parket, e rregulluar dhe me kondicioner ne cdo dhome. Zyra ndodhet ne rruge kryesore dhe ka orientim drejt drites natyrale., 180 M2, Property ID : 4261397 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/05/2021
1.200,00 euro

QENDER PRANE POSTES SHQIPTARE QENDRORE JEPET ZYRE ME QERA (ID 4261538)

Ne qender te Tiranes, prane Postes Shqiptare Qendrore | 120 M2 | 600 Euro

Jepet zyre me qera, siperfaqe totale 120 m², siperfaqe e brendshme 70 m², eshte e ndare ne 3 ambiente, koridor, tualet, ballkon, mbrapa ka pjese oborri, jepet bosh . Ambienti eshte i sapo restauruar. Pershtatet per zyra, studio, klinika, laborator etj., 120 M2, Property ID : 4261538 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/05/2021
600,00 euro

TEK KOMUNA E PARISIT.

tek Komuna e Parisit. | 25 M2 | 300 Euro

Jepet Zyre me qera Me siperfaqe 25m2. Kati i 0.Organizohet: • Open Space•1 tualetOfrohet:• Me ndricim • 3 Tavolina pune + 2 kompjuter• Ne kushte te mira • Zone lehtesisht e aksesushme• Me pllakaI pershtatshem per (zyre avokatie, agjensi turistike, etj)Cmimi: 300€ + 1 garanciID AD 032, 25 M2, 1 banjo

Botuar më 13/05/2021
300,00 euro

ZYRE ME QERA TEK GALERIA ETC NE TIRANE (ID 4261539)

Te nje nga qendrat me prestigjoze te Tiranes tek Galeria ETC | 90 M2 | 1.890 Euro

Jepet zyre me qera, siperfaqe 90 m², me 2 ambiente, bosh, i shtruar me parket, tualet, shume i pershtatshem zyra, agjensi etj. Vendodhja eshte strategjike per zhvillimin e biznesit., 90 M2, Property ID : 4261539 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/05/2021
1.890,00 euro
)