Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ZYRA ME QERA NE KOMUNEN E PARISIT AFER KOMPLEKSIT KIKA 2 (ID 4261564)

Ne Komunen e Parisit Afer Kompleksit Kika 2 | 360 M2 | 2.100 Euro

Jepen me Qera ZyraKati 2 nga Toka, ne Pallat te Ri me Hyrje me Vete te DedikuarMe siperfaqe Totale 360 m²Me 2 Hyrje, secila perkatesisht : (216 m² , dhe 144 m²)Organizimi total me mbi 6 Ambjente me Mundesi Modifikimi sipas Nevojes Cmimi 2100 Euro i Diskutueshem (me Takse te Perfshire), 360 M2, Property ID : 4261564 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
2.100,00 euro

AMBIENT/ZYRA 130 M² ME QERA NE QENDER PRANE TOPTANI CENTER NE TIRANE (ID 4261502)

Ne qender prane Toptani Center | 130 M2 | 1.400 Euro

Jepet me qera ambient per zyra, 130 m², e organizuar ne 3 ambiente, nje guzhine, 2 tualete, 2 ballkone, kondicioner, kati 7 ne nje pallat te ri me ashensor, i mire administruar me recepsion dhe security ne hyrje, me zyra prestigjoze ne ndertese.Cmimi 1400 euro, taksat e perfshira, 130 M2, Property ID : 4261502www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
1.400,00 euro

AMBIENT/ZYRA 130 M² ME QERA NE QENDER PRANE TOPTANI CENTER NE TIRANE (ID 4261502)

Ne qender prane Toptani Center | 130 M2 | 1.400 Euro

Jepet me qera ambient per zyra, 130 m², e organizuar ne 3 ambiente, nje guzhine, 2 tualete, 2 ballkone, kondicioner, kati 7 ne nje pallat te ri me ashensor, i mire administruar me recepsion dhe security ne hyrje, me zyra prestigjoze ne ndertese.Cmimi 1400 euro, taksat e perfshira, 130 M2, Property ID : 4261502www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
1.400 euro

ZYRE ME QERA NE BLLOK RRUGA BRIGADA 8 NE TIRANE (ID 4261567)

Bllok, afer Peper Lounge, | 140 M2 | 2.300 Euro

Jepet me qera zyre ne pallat te Ri, i ndare ne 5 ambiente te organizuara ne 3 zyra, 1 salle takimi, kuzhine te vecante, depo, ballkon, 2 tualete, siperfaqe 140 m², kati 5 me ashensor, kondicioner, sistem alarmi, sistem kamerash, e mobiluar per 20 poste pune, kuzhine e mobiluar rishtazi, internet, printer / scanner / fotokopje, sherbime te perfshira, parket.Jepet me qera 2300 euro (me tax), 140 M2, Property ID : 4261567 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
2.300,00 euro

ZYRE ME QERA NE QENDER, PRANE “SHESHIT SKEDERBEJ” NE TIRANE (ID 4261491)

Ne Qender, prane “Sheshit Skederbej”, | 96 M2 | 500 Euro

Jepet me qera Apartament Zyre ne pallat te Ri, e ndare ne 3 ambjente, bosh, siperfaqe 96 m², kati 8 me ashensor, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell.Jepet me qera 500 euro, 96 M2, Property ID : 4261491 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
500,00 euro

ZYRE / DYQAN ME QERA NE QENDER NE RRUGEN BARDHOK BIBA NE TIRANE (ID 4271471 )

Ne Qender, rruga Bardhok Biba, | 60 M2 | 600 Euro

Jepet me qera dyqan ne pallat te Ri, boshe, siperfaqe 60 m², kati 0, kondicioner, tualet, orientim me diell, me pamje nga rruga.Jepet me qera 600 Euro, 60 M2, Property ID : 4271471 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
600,00 euro

ZYRE ME QERA NE RRUGEN ISLAM ALLA PRANE MULLIRIT VJETER NE TIRANE (ID 4261568)

Ne rrugen Islam Alla prane Mullirit Vjeter | 115 M2 | 500 Euro

Jepet me qera zyre 2+1, siperfaqa 115 m², kati i dyte ne nje pallat te ri me ashensor, tualet, ballkon, parket, kondicionere te rinj ekonomike ne cdo ambient.Cmimi 500 euro neto, 115 M2, Property ID : 4261568 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
500,00 euro

ZYRE / DYQAN ME QERA NE QENDER NE RRUGEN BARDHOK BIBA NE TIRANE (ID 4271471 )

Ne Qender, rruga Bardhok Biba, | 60 M2 | 600 Euro

Jepet me qera dyqan ne pallat te Ri, boshe, siperfaqe 60 m², kati 0, kondicioner, tualet, orientim me diell, me pamje nga rruga.Jepet me qera 600 Euro, 60 M2, Property ID : 4271471 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
600 euro

ZYRE ME QERA NE QENDER PRANE TOPTANI CENTER NE TIRANE (ID 4261544)

Ne qender prane Toptani Center | 150 M2 | 1.800 Euro

Jepet me qera zyre, siperfaqa 150 m², kati 10 ne nje pallat te ri me ashensor, e organizuar ne 3 ambiente, 2 tualete, pallat i mire administruar me recepsion dhe security ne hyrje, me zyra prestigjoze ne ndertese. Jepet bosh., 150 M2, Property ID : 4261544 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
1.800,00 euro

ZYRE ME QERA NE BLLOK NE RRUGEN VASO PASHA NE TIRANE (ID 4261565)

Ne bllok ne rrugen Vaso Pasha, | 60 M2 | 500 Euro

Epet me qera zyre, siperfaqa 60 m², kati pare ne nje pallat ekzistues, 3 ambiente, tualet, ballkon, kondicioner, parket, post parkimi.Cmimi 500 Euro i diskutueshem, 60 M2, Property ID : 4261565 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
500,00 euro
)