Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

21 DHJETORI,

Rruga Muhamet Gjollesha, | 60 M2 | 250 Euro

Jepet me qera Ambient 60m2 e pershtatshme per aktivitete te ndryshme, ne nje zone teper te favorshme,, 60 M2, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 22/02/2020
250,00 euro

RRUGA SIRI KODRA TIRANE

kompleksi siri | 80 M2 | 460 Euro

Jepet objekt biznesi me qera ne rrugen siri kodra, kompleksi siri me sip 80 m2 plus 16 m2 verande. shum afer bulevarditi te ri, jepet siperfaqe bosh per çdo lloj aktiviteti, kati 0 çmimi 400 e/muaj plus taksat. jane dhe dy garazhde ne dispozicion me nje kosto plus. info 0682287643 ose 0694458948, 80 M2

Botuar më 22/02/2020
460,00 euro/muaj

RR. "HOXHA TAHSIM", PRANE OPTIKA ROMA,

200m nga pazari ri, buze rruge (me pamje nga rruga), | 200 M2 | 250.000 Leke

Jepet me qera ambient biznesi, 200 M2, lartesi 3.75m, me fasade xhami 11m², 2 banjo, kati I, me oborr para 25m². Brenda ne çmim perfshihen dhe taksat

Botuar më 22/02/2020
250.000 leke

RRUGA LIDHJA E PRIZRENIT TIRANE

Rruga Lidhja e Prizrenit | 31 M2 | 35.000 Leke

Ne Tirane prane Gardes Rruga Lidhja e Prizrenit jepet me QERA dyqan me siperfaqe 31 m2. Dyqani ka nje tualet dhe eshte me qepen elektrik. Shume i pershtatshem per zyre, qender masazhi, qender kursesh, parukeri estetike etj.Cmimi 35.000 leke/muaj.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 31 M2, 2 ambjente, totali i kateve 10, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/02/2020
35.000 leke/muaj

PRANE MYSLYM SHYRIT

Prane Myslym Shyrit | 27 M2 | 23.000 Leke

Ne Tirane prane shkolles Faik Konica tek Myslym Shyri jepet me QERA ambjent biznesi me siperfaqe 27 m2. Ambjenti ndodhet ne katin 0 dhe eshte i pershtatshem per zyre, klinike dentare, parukeri, rrobaqepesi etj.Cmimi 23.000 Leke/muajPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail onlineprona@gmail.com, 27 M2, 1 ambjent, totali i kateve 9, 1 banjo, verande, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/02/2020
23.000 leke/muaj

SHESHI WILSON

Sheshi Wilson | 71 M2 | 550 Euro

Ne Tirane prane sheshit Wilson jepet me QERA apartament 71 m2 i pershtatur per zyre. Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues, eshte i restauruar totalisht dhe perbehet nga dy ambiente dhe tualeti. I pershtatshem per zyre, qender estetike, qender masazhi, klinike etj.Cmimi 550 euro/muajPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 71 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 4, 1 banjo, bosh, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 21/02/2020
550,00 euro/muaj

RR. "ELBASANIT"

prane Restorant Floga | 35 M2 | 200 Euro

Jepet me qera zyre, 35 M2, kati 2, I pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 21/02/2020
200,00 euro

JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI

ETC-ja | 80 M2 | 1.300 Euro

Me një hapësirë e përbashkët me mundësi ndarje ambjentesh të bredshme. I përshtatshëm për çdo lloj biznesi.Ambjenti disponon fasadë xhami në të gjithë sipërfaqen ku bën të mundur edhe pamjen panoramike, e shtruar me parket, sistem kondicionimi, punime gipsi, ndriçim modern, etj., 80 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 13, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/02/2020
1.300,00 euro/muaj

ZONA E CASA ITALIA-S

ndertimet e reja, ne pozicion shume te mire, me pamje nga dielli | 120 M2 | 32.000 Leke

Jepet me qera ambjent 2+1, 120 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, bosh, E pershtatshme dhe per banim. Nuk bashkepunoj me agjensi. Jepet nga vet pronari

Botuar më 21/02/2020
32.000 leke

NDRE MJEDA

Komplesi Kontakt tek ish klubi partizani | 56 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera ambjent i pershtatshem per zyra, klinike dentare, 56 M2, 2 ambjente, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor

Botuar më 20/02/2020
45.000 leke
)