Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHESHI WILLSON, BLLOK

prane petroninit dhe prane furre buke nela, 20 metra nga rruga kryesore | 70 M2 | 500 Euro

Jepet me qera dyqani 70m2 ne katin e 0 te nje vile 4 kateshe me punime teper cilesore e pershtashme per zyra te ndryshme, klinik dentare, etj ndahet ne 2 ambjente koridor dhe 1 tualet, 70 M2, 2 ambjente, 1 banjo, bosh

Botuar më 16/07/2020
500,00 euro/muaj

KOMUNA E PARISIT

Kika 2 | 140 M2 | 800 Euro

Komuna Parisit, Kompleksi Kika 2, jepet me qera Ambient per Zyre, siperfaqe 140 m2, kati 2 me ashensor, zyra eshte e organizuar nga 4 ambiente, 2 tualete, 2 ballkone, i gjithi me parket, e pershtatshme per zyre Arkitekture, Zyre Marketingu, Klinik Dentare, Call Center, etj.Jepet me Qera 800 Euro me taksa te perfshira, 140 M2, 2 banjo

Botuar më 16/07/2020
800,00 euro

RRUGA E KAVAJES

afer Xhamise | 115 M2 | 500 Euro

Rruga e Kavajes, prane Xhamise, jepet me qera Zyre, siperfaqe 115 m2, kati 2 me ashensor. Zyra ndahet ne 3 ambiente, e shtruar me parket, 2 tualete, ballkon, jepet bosh, 3 kondicioner, e pershtatshme per zyra te ndryshme. Orientim me Diell., 115 M2, 2 banjo

Botuar më 16/07/2020
500,00 euro

BULEVARDI BAJRAM CURRI

ngjitur me Ami Event | 61 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera anbient biznesi, 61 M2, i persjtatshem per cdo lloj biznesi. Cmimi neto

Botuar më 16/07/2020
1.000,00 euro

YZBERISHT, PRANE KMY-SE

Yzberisht, prane KMY-se | 88 M2 | 62.000 Euro

Shitet Zyre ne pallat te Ri, siperfaqe totale 88 m², ( 77 ) me Hipoteke, kati 2 me ashensor, tualet, Ambjenti eshte buze rruge me fasad xhami qe mundeson reklamimin e biznesi., 88 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4161020

Botuar më 15/07/2020
62.000,00 euro

JEPEN ME QERA ZYRA DHE AMBIENTE TEK ISH BLLOKU MAGAZINAVE, NE RRUGEN "5 MAJI".

ish nderrmarja Kimike | 290 M2 | 500 Leke

Jepen me qera ambiente biznesi per aktivitete te ndryshme me sip. nga 35m² -, 290 M2, Ambiente te rregulluara, me kondicioner, tualet, vend parkimi per makine. Çmimi nga varion nga 400 -

Botuar më 15/07/2020
500 leke/m²

RRUGA MINE PEZA, BUZE RRUGES, AFER KOMISARIATIT POLICISE NR 3

Rruga Mine Peza, buze rruges, afer Komisariatit Policise nr 3 | 40 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera dyqan, siperfaqe 40 m², fasade xhami te madhe per reklamim, tualet, kondicionim, aspirim, nje verande e vogel siperfaqe 6 m2, pershtatshem per cdo dhoj aktiviteti si zyre, turistike, butik, noteri etj., 40 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4271425

Botuar më 15/07/2020
40.000 leke

RRUGA PJETER BUDI, PRANE MULLIRIT TE VJETER

Rruga Pjeter Budi, prane Mullirit te vjeter | 120 M2 | 170.000 Euro

Shitet zyre (per ambjent biznesi si call center, depo farmaceutike, zyra noterie- avokatie etj), kati perdhe, e mobiluar, siperfaqe 120 m² total, e ndare ne 2 ambjente ( njeri ambjent open space + tualet me aspirim dhe ambjenti tjeter i organizuar ne 4 dhoma + korridor shperndares + 2 tualete me dritare), secili ambjent me kondicioner, ka edhe ambjent perjashta qe mund te shfrytezohet., 120 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4261394

Botuar më 14/07/2020
170.000,00 euro

RRUGA PJETER BUDI, PRANE MULLIRIT TE VJETER,

Rruga Pjeter Budi, prane Mullirit te vjeter, | 120 M2 | 900 Euro

Jepet me qera zyre (per ambjent biznesi si call center, depo farmaceutike, zyra noterie- avokatie etj), kati perdhe, e mobiluar, siperfaqe 120 m² total, e ndare ne 2 ambjente ( njeri ambjent open space + tualet me aspirim dhe ambjenti tjeter i organizuar ne 4 dhoma + korridor shperndares + 2 tualete me dritare), secili ambjent me kondicioner, ka edhe ambjent perjashta qe mund te shfrytezohet., 120 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4261394

Botuar më 14/07/2020
900,00 euro

RRUGA SAMI FRASHERI

Tek Drejtoria e Policise Tirane | 20 M2 | 150 Euro

Jap me qera ambjent per zyra, 20 M2, kati 2, dhome + tualet, cmimi pa taksa

Botuar më 14/07/2020
150,00 euro/muaj
)