Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BLV. BAJRAM CURRI

hyrja e bllokut, ne kryqezim me rrugen Sami Frasheri | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1 i pershattshem per zyra, klinika dentare, laboratore etj, 100 M2, k...

Botuar më 22/05/2020
400,00 euro

RRUGA SIRI KODRA

ish Punishtja e Pastave | 80 M2 | 460 Euro

Ambient i ri, ne pallat te ri, buze rruges kryesore, ideal per klinike mjkesore, klin...

Botuar më 18/05/2020
460,00 euro/muaj

KRYQEZIMI KOMUNES PARISIT

Rruga Sulejman Delvina | 40 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera ambjent per zyra apo aktivitet te ndryshme Biznesi, ne kryqezim, pallat buze rruge, 40 M2, kati 1, 1 banjo

Botuar më 25/05/2020
40.000 leke/muaj

JENI NË KËRKIM TË NJË ZYRE?

Jeni një sipërmarrës i ri, freelancer, kompani, organizatë apo projekt, ju nevojitet një lokacion ku të regjistroni biznesin tuaj? | 150 M2 | 110 Euro

Zyra të dedikuara, të mobiluara ose jo edhe poste pune brenda një hapësire të përbashkët, si dhe të gjitha shërbimet e tjera të garantuara. Të përfshira: Internet, 24/7 akses në hapësirë, çelësa të dedikuar, mobilim dhe dekorime të tjera, sistem ngrohje / ftohje, shërbim pastrimi, taksa 15% e paguar, drita dhe ujë të paguara., 150 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, Po pse te vish tek Tirana OfficeHub? Për të gjitha shërbimet e zyrës që të nevojiten nuk ke më pagesa faturash të shumta dhe të shpëndara.

Botuar më 25/05/2020
110,00 euro

RR. MYSLYM SHYRI

mbrapa Karburant Kastrati | 25 M2 | 40.000 Euro

Shitet zyre, 25 M2, Me hipoteke

Botuar më 25/05/2020
40.000,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

Rruga e Elbasanit | 45 M2 | 320 Euro

Jepet Zyre me qera, siperfaqe 45 m², kati 2, kondicioner, tualet, orientim me diell, Zyra eshte e mobiluar, e pershtatshem per nje ser aktivitetesh si, call center, noteri, zyre kontabiliteti, klinik dentare, etj, 45 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4261374

Botuar më 24/05/2020
320,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Pallatet jeshtile | 70 M2 | 300 Leke

Zyre ose per studio pikture ose arkitekture ose muzikore ose kuse shkolle, 70 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 11, 1 banjo, verande, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 23/05/2020
300 leke/muaj

BLV. BAJRAM CURRI

hyrja e bllokut, ne kryqezim me rrugen Sami Frasheri | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1 i pershattshem per zyra, klinika dentare, laboratore etj, 100 M2, kati 3, 1 banjo, k/bufe. 3 ambjente. 3 kondicioner te rinj. Pa taksa

Botuar më 22/05/2020
400,00 euro

RRUGA E KAVAJES

afer Xhamise | 115 M2 | 500 Euro

Rruga e Kavajes, prane Xhamise, jepet me qera Zyre, siperfaqe 115 m2, kati 2 me ashensor. Zyra ndahet ne 3 ambiente, e shtruar me parket, 2 tualete, ballkon, jepet bosh, 3 kondicioner, e pershtatshme per zyra te ndryshme. Orientim me Diell, 115 M2, 2 banjo

Botuar më 22/05/2020
500,00 euro

NE BULEVARDI GJERGJ FISHTA

Ambienti ndodhet ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga Bulevardi Kryesor | 70 M2 | 300 Euro

70 M2, Eshte i organizuar ne 3 ambiente te ndryshme dhe 1 tualet.

Botuar më 22/05/2020
300,00 euro/muaj

RRUGA E KAVAJES, PRANE XHAMISE

Rruga e Kavajes, prane Xhamise | 115 M2 | 500 Euro

Jepet Zyre me qera ne pallat te Ri, siperfaqe 115 m², bosh, kati 2 me ashensor, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell, Zyra eshte e ndare ne 3 ambjente eshte e pershtatshem per nje sere aktivitetesh si, call center, qender estetike, zyre kontabiliteti, klinike dentare, etj. Ambjenti eshte i shtruar i gjithi me parket, 115 M2, www.dreamalbania.al Property ID :4261373

Botuar më 21/05/2020
500,00 euro

PAS SHALLVAREVE, TE PALLATI I TUBORGUT

Hyrja ngjitur me hotel Sky 2 | 70 M2 | 500 Euro

70 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, bosh, gjendja: e re

Botuar më 21/05/2020
500,00 euro/muaj
)