Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PRANE MYSLYM SHYRIT

Prane Myslym Shyrit | 74 M2 | 490 Euro

Ne Tirane prane Myslym Shyrit jepet me QERA ambjent biznesi me siperfaqe 74 m2. Ambjenti sherben per zyra, klinike dentare, qender masazhi fizioterapie, dyqan etj. Vendodhja shume e favorshme ne lidhje me institucionet shteterore.Cmimi 490 euro/muaj.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 74 M2, 2 ambjente, totali i kateve 5, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/08/2020
490,00 euro/muaj

PRANE ISH EKSPOZITA SHQIPERIA

Buze rruge | 30 M2 | 250 Euro

Jepet me qira ambjent per zyre. Ambjent i arreduar totalisht.Pallat i ri, 30 M2, kati 2

Botuar më 07/08/2020
250,00 euro

KOMPLEKSI PANORAMA, PRANE HOTEL PRESTIGE

Kompleksi Panorama, prane Hotel Prestige | 60 M2 | 300 Euro

Jepet Zyre me qera ne pallat te Ri, siperfaqe 60 m², kati 2 me ashensor, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell, Zyra eshte e ndare ne dy ambjente me fasade xhami per mundesi reklamimi, ambienti eshte i pershtatshem per nje sere aktivitetesh si: Call Center, studio ligjore, klinike dentare etj., 60 M2, Property ID :4261407 www.dreamalbania.al

Botuar më 07/08/2020
300,00 euro

BLV. ZHAN D'ARK

kulla ngjitur me gjykaten e rrethit gjyqesor | 30 M2 | 250 Euro

Jepet me qera zyre, 30 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 06/08/2020
250,00 euro

RRUGA E KAVAJES

afer Universitetit | 46 M2 | 370 Euro

Rruga e Kavajas, pran Universitetit Ufo, jepet me qera Zyre, siperfaqe 46 m2, kati 1, pallat i ri me ashensor. Zyra eshte e organizuar nga 1 ambjent open space dhe 1 tualet, 10 meter fasad xhami qe mundeson reklamimin e biznesit tuaj. Orientimi me Diell.Jepet me qera 370 Euro me taksa te perfshira, 46 M2, 1 banjo

Botuar më 06/08/2020
370,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Kompleksi Kika 2 | 140 M2 | 800 Euro

Komuna Parisit tek Kompleksi Kika 2, jepet me Qera ambient per Zyre, siperfaqe 140 m2, kati 2 pallat i ri me ashensor, zyra eshte e organizuar nga 4 ambiente, 2 tualet, 2 ballkone, i gjithi me parket, e pershtatshme per zyre Arkitekture, Zyre Marketingu, Klinik Dentare, Call Center, etj.Jepet me Qera 800 Euro me taksa te perfshira, 140 M2, 2 banjo

Botuar më 06/08/2020
800,00 euro

RRUGA SIRI KODRA

kompleksi siri | 80 M2 | 460 Euro

Jepet objekt biznesi me qera ne rrugen siri kodra, kompleksi siri me sip 80 m2 plus 16 m2 verande. shum afer bulevarditi te ri, jepet siperfaqe bosh per çdo lloj aktiviteti, kati 0 çmimi 400 e/muaj plus taksat. jane dhe dy garazhde ne dispozicion me nje kosto plus. info 0682287643, 80 M2

Botuar më 06/08/2020
460,00 euro/muaj

RRUGA E KAVAJES

afer Xhamise | 115 M2 | 500 Euro

Rruga e Kavajes, prane Xhamise, jepet me qera Zyre, siperfaqe 115 m2, kati 2 me ashensor. Zyra ndahet ne 3 ambiente, e shtruar me parket, 2 tualete, ballkon, jepet bosh, 3 kondicioner, e pershtatshme per zyra te ndryshme. Orientim me Diell, 115 M2, 2 banjo

Botuar më 06/08/2020
500,00 euro

TEK STADIUMI DINAMO

Tek Stadiumi Dinamo | 120 M2 | 1.000 Euro

Jepet Zyre me qera, siperfaqe 120 m², kati 2 , kondicioner, 2 tualet, orientim me diell, Zyra eshte open space, me fasad xhami per reklamimin e biznesit, mund te perdoret per nje ser biznesesh si, call center, klinik dentare, zyre kontabiliteti, agjensi te ndryshme etj., 120 M2, Property ID : 4261406 www.dreamalbania.al

Botuar më 06/08/2020
1.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Pallatet jeshile | 40 M2 | 250 Leke

Zyre, 40 M2, 1 ambjent, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 05/08/2020
250 leke/muaj
)