Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA “KAVAJES”

100 M NGA SHESHI SKENDERBEJ | 330 M2 | 860.000 Euro

Zyrë në shitje me siperfaqe me te perbashketat 389 m2, ne katin e 2, e cila mund të përshtatet sipas kërkesave të klientëve. Me certifikate pronesie., 330 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/11/2019
860.000,00 euro

PAZARI RI

Pazari Ri | 65 M2 | 400 Euro

Pazari i Ri, jepet me qera ambjent per Zyra, siperfaqe 65 m2, kati 2 me ashensor, fasad xhami, i pershtatshem per reklmim, pamje nga rruga, ambjenti eshte i ndare ne dy hapesira por mund te behet edhe open space. Orientimi me diell, 65 M2, 1 banjo

Botuar më 22/11/2019
400,00 euro

RR. ABDYL FRASHERI

TEK LIBRI UNIVERSITAR | 100 M2 | 170.000 Euro

Zyre ne shitje ne katin perdhe, 2 ambiente pune, ambient pritje dhe 2 tualete. Me hipoteke, 100 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/11/2019
170.000,00 euro

RRUGA SAMI FRASHERI

afer shkolles Petro Nini | 58 M2 | 400 Euro

Rruga Sami Frasheri, prane Shkolles Petro Nini, jepet me qera ambjent per Zyra, siperfaqe 58 m2, kati 2 me ashensor, open space, tualet, kondicioner, vetrate xhami, e pershtatshme per reklamim, orientim me diellJepet me qera 400 Euro pa taksa, 58 M2, 1 banjo

Botuar më 22/11/2019
400,00 euro

RR. ABDYL FRASHERI

TEK LIBRI UNIVERSITAR | 224 M2 | 380.000 Euro

Zyre ne shitje dupleks ne katin perdhe dhe katin e pare, e cila ne katin perdhe ofron 2 ambiente pune, nje ambient pritje dhe 2 tualete kurse ne katin e pare ofron 3 ambiente pune, nje ambient pritje, 2 tualete dhe depo. Me hipoteke, 224 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/11/2019
380.000,00 euro

PRANE SHESHIT “AVNI RUSTEMI”

TE PAZARI I RI | 120 M2 | 110.000 Euro

Shitet zyre cilesore sip. 60 m2 me hipoteke plus mezanine 60 m2., 120 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/11/2019
110.000,00 euro

NE BULEVARDIN "DESHMORET E KOMBIT",

TE KULLAT BINJAKE | 104 M2 | 380.000 Euro

Shiten zyra cilesore me sip. me te perbashketat 114 m2, kati 7. Pamje shume e bukur. Me hipoteke., 104 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/11/2019
380.000,00 euro

PRANE QENDRES SE BIZNESIT “INFOSOFT”

Prane Toptani Center | 180 M2 | 15 Euro

Jepen me qira zyra, kati VII. sip., 180 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/11/2019
15,00 euro/m²

TE ISH-BLLOKU

RRUGA “PJETER BOGDANI” | 250 M2 | 14 Euro

Zyra cilësore, kati II. sip., 250 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/11/2019
14,00 euro/m²

PRANE QENDRES, TE “TORRE DRINI”

Rruga "Abdi Toptani" | 180 M2 | 15 Euro

Jepen me qira zyra, kati VI. sip., 180 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/11/2019
15,00 euro/m²
)