Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NE BULEVARDIN "DESHMORET E KOMBIT",

TE KULLAT BINJAKE | 118 M2 | 360.000 Euro

Shiten zyra cilesore me sip. me te perbashketat 128 m2, kati 12. Pamje shume e bukur. Me hipoteke., 118 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 18/12/2018
360.000,00 euro

TE UNAZA E RE, PRANE QENDRES KRISTAL

PRANE QENDRES KRISTAL | 1.100 M2 | 6.000 Euro

Buze rruges, ambient, kati I, 550 m2, kati II (me shkalle te brendshme) 550 m2. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme, market, klinike, etj. Total, 1.100 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 18/12/2018
6.000,00 euro/muaj

PRANE QENDRES, TE “TORRE DRINI”

Rruga "Abdi Toptani" | 180 M2 | 15 Euro

Jepen me qira zyra, kati VI. sip., 180 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 18/12/2018
15,00 euro/m²

RR KAVAJES

prane Condor Center | 112 M2 | 185.000 Euro

Shitet, 112 M2, kati 2, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, me condicionim dhe aspirim qendror + condicioner kollone, me nje fasade prej 19 m

Botuar më 18/12/2018
185.000,00 euro

RR. MUHAMED GJOLLESHA

Hotel Diplomat i vjeter ose shkolla Vasil Shanto | 50 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera zyre, 50 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, vendparkim, bosh, gjendja: e re, ambjent i qete, me akses drejtperdrejte ne rrugen kryesore

Botuar më 18/12/2018
35.000 leke/muaj

RR ILIAZ REKA

prane stacionit te trenit | 130 M2 | 156.000 Euro

Jepet me qera ambjent per zyre, 130 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 7, 2 banjo, ngrohje/ftohje, depo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, me ndricim natyral dhe elektrik ne te gjitha ambjentet. 3 ambjente me mundesin dhe per tu ndare. 2 banjo me aredim bashkohor dhe nje depo

Botuar më 18/12/2018
156.000,00 euro

TIRANE E RE

tek stadiumi "Dinamo", tek ish Restorant shushica | 35 M2 | 19.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 35 M2, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire, e pershtatshme per zyre

Botuar më 17/12/2018
19.000 leke/muaj

RR. “SAMI FRASHERI”, PRANE SWAROVSKIT, PALLATI I VODAFONIT,

perballe me Drejtorine e Policise se Tiranes, buze rruge, | 130 M2 | 600 Euro

Jepet me qera ambient per zyra, sip, 130 M2, kati 10, 2 banjo, ashensor, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i kompletuar per zyra, pamje nga Perendimi.

Botuar më 17/12/2018
600,00 euro

RR. GJIN BUE SHPATA

tek hotel Diplomat. 20 metra perballe Shtepise se Ofertave nr.2, perballe Espresso Cafe | 85 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera dyqan gjysem bodrum, 85 M2, ngrohje/ftohje, bosh, kondicioner 24-sh dhe aspirim. Me ndricim bashkekohor. Garancia 1 qera mujore plus tatimi i qerase. i pershtatur per zyra me 3 ndarje, jo agjensi imobilare

Botuar më 17/12/2018
30.000 leke/muaj

BLV. ZOGU I, TEK ISH ZERI POPULLIT. NE RRESHTIN E DYTE TE PALLATEVE.

ish Zeri i Popullit, jo ne rruge kryesore. 100 metra nga bulevardi | 60 M2 | 132.000 Euro

Shitet dyqan ndertim i ri., 60 M2, kati 1, i mobiluar, Me certifikate pronesie. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi, zyra, klinike dentare, parukeri, rrobaqepesi etj. Aktualisht eshte me qera si zyre. Jo agjensi imobilare

Botuar më 17/12/2018
132.000,00 euro