Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "DURRESIT"

jepet | 18 M2 | 50.000 Leke

Me qera per zyra, 18 M2

Botuar më 20/07/2019
50.000 leke

MBRAPA HOTEL TIRANA (15 KATESHIT),

tek Galeria (ish Kinema 17-Nentori) | 167 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera Dublex, 167 M2, kati i II-te eshte 55m² dhe kati i III-te eshte 112m², i pandare. I perdorshem per zyra

Botuar më 20/07/2019
1.000,00 euro/muaj

BULEVARDI 'ZHAN D'ARK'

Prane shkolles 'Ismail Qemali' | 300 M2 | 2.500 Euro

Jepet me qira ambjent open space i pershtatshem per zyra, klinike, call center etj, 300 M2, kati 2, 2 banjo, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: e re, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane

Botuar më 19/07/2019
2.500,00 euro/muaj

RRUGA 'MUSTAFA MATOHITI'

Mbrapa Piramides | 180 M2 | 1.700 Euro

Jepet me qira ambjent open space i pershatashem per zyra, klinike, laboratore call center, etj,, 180 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane

Botuar më 19/07/2019
1.700,00 euro/muaj

NE BLLOK

RRUGA 'ISMAIL QEMALI' | 420 M2 | 3.400 Euro

Ambjent per zyra dhe aktivitete te ndryshme me qira, 420 M2, 6 ambjente, kati 2, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 19/07/2019
3.400,00 euro/muaj

BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA'

ISH-EKSPOZITA | 120 M2 | 600 Euro

Ambjent per zyra me qira, 120 M2, 3 ambjente, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, vendparkim, bosh, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 19/07/2019
600,00 euro/muaj

RRUGA MIHAL POPI

Ne bllok ne rrugen Mihal Popi | 80 M2 | 330 Euro

Jepet ambjent per zyra ne bllok, 80 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Ambjenti ka funksionuar dhe me pare ambjnte zyrash

Botuar më 19/07/2019
330,00 euro/muaj

NGJITUR ME SHKOLLEN DHORA LEKA

ish fusha aviacionit Laprak | 120 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambient, 120 M2, kati 1, dhe kati II 150m². Cmimi 40.000 leke dhe

Botuar më 19/07/2019
500,00 euro

RRUGA "ELBASANIT"

Pallati Parke Gate | 115 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qira super zyre me super vendodhje, 115 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 13, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: e re, Zyra per pak dit behet gati eshte ne punime e siper perfundon aredimin dhe eshte nje nder zyrat me te mira ne Tirane perfshihet ne cmim dhe nje vende parkimi

Botuar më 19/07/2019
1.200,00 euro

BULEVARDI I RI, PASKUQAN 1

prane shkolles 9 Vjeçare, prane rruges kryesore | 220 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera dy katet e nje godine, secili kate 2 tualete, ideale per ambasada, shoqata te huaj, kolegj turk, zyra te ndryshme, azil , kopesht, shkolla private. Kushte lluksi, 1000m² oborr e mbjelle me ulli, ambjent me gjelberim. secili kate, 220 M2, Parkim per 60 makina, e rrethuar me kangjella, me uje 24h, sistem kamerash, me dy hyrje dalje, secila me vehte. Ju lutem kontaktoni ne viber/whatsapp 00447737707947. Secili kate

Botuar më 17/07/2019
1.000,00 euro/muaj