Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION!!! BLLOK

ne katin e pare banim te nje pallati te ri buze rruge | 154 M2 | 700 Euro
Pershkrim

Jepet me qira apartament 3+1 per zyra, ka nje organizim shume te mire, 154 M2, 4 dhoma dhe 2 tualete, ngrohje & ftohje me sistem chiller. hyrje e pershtatshme per call-center per zyra konsulence, klinika etj. Pa taksa

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, Zyra
OKAZION!!! Bllok, ne katin e pare banim te nje pallati te ri buze rruge, 154 M2, 700 euro i diskutueshem
700,00 euro

Botuar me 21/10/2018

Telefon