Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NE RRUGEN E KAVAJES

afer me Raiffaisen | 150 M2 | 500 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Zyra
Ne rrugen e Kavajes, afer me Raiffaisen, 150 M2, 500 euro
Përshkrim

Jepet me qera Duplex, i organizuar ne 2+1, ne katin e peste,ne pallat te pajisur me ashensor,i pershtatshem per banim ose per Zyra, jepet e pamobiluar,ka dy ballkone dhe dy tualete, 150 M2, Real Estate EUROPA

500,00 euro

Botuar më 08/10/2019

Telefon
Email
)