Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. “SULEVMAN PASHA”

pas PIACES SE Tiranes | 26 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera zyre, 26 M2, e komletuar me paije zyre.

Botuar me 21/09/2018
20.000 leke

RR. ABDI TOPTANI

Toptani Center | 100 M2 | 800 Euro

Jepet me qira njesi tregtare me siperfaqe 100 m2 me nje cmim prej 800 Euro/Muaj. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte shume e favorshme. Njesia eshte open space gje e cila te krijon mundesin e shfrytezimit te ambientit sipas deshires. Faqe muri me vetrata te medha xhami me nje pamje te gjelberuar. Eshte e dekoruar me detaje klasike si psh. kornizat murale dhe ndricues. Ndodhet ne katin e pare t, 100 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, bosh, gjendja: e re

Botuar me 21/09/2018
800,00 euro/muaj

RRUGA MEDAR SHTYLLA

Medar Shtylla | 40 M2 | 350 Euro

Jepet me qira njesi komerciale me sip. 40 m2 me cmimin 370 Euro! Njesia ndodhet ne katin e pare ne pallat te ri te Rruga Medar Shtylla dhe ka shikueshmeri te larte duke qene se fasada ka vizibilitet nga rruga kryesore. Njesia eshte bosh dhe open space. Mund te sherbeje per qellime te ndryshme biznesi si: farmaci, klinike dentare, zyre avokatie., 40 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 10, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar me 21/09/2018
350,00 euro/muaj

BLV. "ZOG I",

prane Maternitetit | 130 M2 | 500 Euro

Jepet me qera zyre, 130 M2, 1 banjo, ambient i rregulluar.

Botuar me 20/09/2018
500,00 euro

PERBALLE PARLAMENTIT

rr. "George W. Bush", ngjitur me zyren e Tatimeve | 30 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera zyre, 30 M2, kati 2, i mobiluar, me tualet, me kondicioner. Çmimi pa taksa

Botuar me 20/09/2018
25.000 leke

RR. “PJETER BOGDANI”,

nr.40, ish Blloku, buze rruges kryesore | 1.000 M2 | 9 Euro

Jepet me qera vile 4 kater kateshe, sip.toale, 1.000 M2, me parkim per 8 makina, bosh, I pershtatshem per zyra, shoqata te huaj ose institucione te ndryshme

Botuar me 20/09/2018
9,00 euroÇmimi/m2

TIRANE E RE,

tek stadiumi "Dinamo", rr. "Gjik Kuqali" | 35 M2 | 19.000 Leke

Jepet me qera apartament-garsoniere, 35 M2, 3 ambjente, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire, e pershtatshme per zyre e biznes, me kondicioner dhe vend parkimi

Botuar me 20/09/2018
19.000 leke/muaj

JEPET ME QIRA NJESI KOMERCIALE PRANE TREGUT ELEKTRIK!

Tregu Elektrik | 77.14 M2 | 400 Euro

Njesi komerciale per qira prane Tregu Elektrik me siperfaqe totale 77.14 m2. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallat te ri te mire administruar. Ka fasade xhami, cilesi e cila ekspozon dhe i jep vizibilitet cfardolloj biznesi qe e ka te nevojshem reklamimin ne fasade dhe ka nje tualet te integruar. Bizneset e pershtatshme per kete ambient mund te jene: Showroom, zyre avokatie., 77.14 M2, 2 banjo, pjeserisht i mobiluar

Botuar me 19/09/2018
400,00 euro

JEPEN ME QIRA ZYRA NE ZEMER TE BLLOKUT PER 1'100 EURO!

Rruga: Dervish Hima | 200 M2 | 1.100 Euro

Jepet me qira zyre 4+1+2 ne zonen me te kerkuar te Kryeqytetit, ne zonen e Bllokut, ne nje nga rruget me te populluara, prane Intesa San Paolo Bank. Zyra ka siperfaqe 200 m2, ofrohet open-space, ose sipas deshires se klientit pasi aktualisht eshte e ndare me mure gipsi ne 4 dhoma, nje salle mbledhjesh dhe dy tualete., 200 M2, 2 banjo, ashensor

Botuar me 19/09/2018
1.100,00 euro

TEK SHESHI WILLSON

buze rruge | 70 M2 | 35.000 Leke

Me mundesi reklamimi nga sheshi, jepet me qera Zyra (Ap 1+1), bosh. Ballkon, kondicioner, kati 5, 70 M2, EUROPA Real Estate /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar me 18/09/2018
35.000 leke