Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NE QENDER

ne Qender | 96 M2 | 1.200 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Zyra
Ne Qender, ne Qender, 96 M2, 1.200 euro
1 banjo
Përshkrim

Jepet me qira ambient per zyra open space, 96 m2 ne nje nga qendrat e biznesit me te mira ne Qender. Ambienti ndodhet ne katin e 9-te, ne nje super lokacion, me facilitete dhe akses te jashtezakonshem. Super pamje nga sheshi Skenderbej. Eshte nje qender me monitorim te vazhdueshem, sistem ngrohje-ftohje. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807, 96 M2, 1 banjo

1.200,00 euro

Botuar më 15/05/2019

Telefon
Email