Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BLV. BAJRAM CURRI

hyrja e bllokut, ne kryqezim me rrugen Sami Frasheri | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1 i pershattshem per zyra, klinika dentare, laboratore etj, 100 M2, k...

Botuar më 22/05/2020
400,00 euro

RRUGA SIRI KODRA

ish Punishtja e Pastave | 80 M2 | 460 Euro

Ambient i ri, ne pallat te ri, buze rruges kryesore, ideal per klinike mjkesore, klin...

Botuar më 18/05/2020
460,00 euro/muaj

RR. MYSLYM SHYRI

mbrapa Karburant Kastrati | 25 M2 | 40.000 Euro

Shitet zyre, 25 M2, Me hipoteke

Botuar më 25/05/2020
40.000,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

Rruga e Elbasanit | 45 M2 | 320 Euro

Jepet Zyre me qera, siperfaqe 45 m², kati 2, kondicioner, tualet, orientim me diell, Zyra eshte e mobiluar, e pershtatshem per nje ser aktivitetesh si, call center, noteri, zyre kontabiliteti, klinik dentare, etj, 45 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4261374

Botuar më 24/05/2020
320,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Pallatet jeshtile | 70 M2 | 300 Leke

Zyre ose per studio pikture ose arkitekture ose muzikore ose kuse shkolle, 70 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 11, 1 banjo, verande, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 23/05/2020
300 leke/muaj

BLV. BAJRAM CURRI

hyrja e bllokut, ne kryqezim me rrugen Sami Frasheri | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1 i pershattshem per zyra, klinika dentare, laboratore etj, 100 M2, kati 3, 1 banjo, k/bufe. 3 ambjente. 3 kondicioner te rinj. Pa taksa

Botuar më 22/05/2020
400,00 euro

RRUGA E KAVAJES

afer Xhamise | 115 M2 | 500 Euro

Rruga e Kavajes, prane Xhamise, jepet me qera Zyre, siperfaqe 115 m2, kati 2 me ashensor. Zyra ndahet ne 3 ambiente, e shtruar me parket, 2 tualete, ballkon, jepet bosh, 3 kondicioner, e pershtatshme per zyra te ndryshme. Orientim me Diell, 115 M2, 2 banjo

Botuar më 22/05/2020
500,00 euro

NE BULEVARDI GJERGJ FISHTA

Ambienti ndodhet ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga Bulevardi Kryesor | 70 M2 | 300 Euro

70 M2, Eshte i organizuar ne 3 ambiente te ndryshme dhe 1 tualet.

Botuar më 22/05/2020
300,00 euro/muaj

RRUGA E KAVAJES, PRANE XHAMISE

Rruga e Kavajes, prane Xhamise | 115 M2 | 500 Euro

Jepet Zyre me qera ne pallat te Ri, siperfaqe 115 m², bosh, kati 2 me ashensor, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell, Zyra eshte e ndare ne 3 ambjente eshte e pershtatshem per nje sere aktivitetesh si, call center, qender estetike, zyre kontabiliteti, klinike dentare, etj. Ambjenti eshte i shtruar i gjithi me parket, 115 M2, www.dreamalbania.al Property ID :4261373

Botuar më 21/05/2020
500,00 euro

PAS SHALLVAREVE, TE PALLATI I TUBORGUT

Hyrja ngjitur me hotel Sky 2 | 70 M2 | 500 Euro

70 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, bosh, gjendja: e re

Botuar më 21/05/2020
500,00 euro/muaj

RR. “ELBASANIT”, NE KRAH TE DEGES SE THESARIT,

pallati Viero, | 45 M2 | 320 Euro

Jepet me qera ambient njesi biznesi, me sip, 45 M2, I rregulluar dhe m biluar me arkiktet. Arredim bashkohor, tualet, kondicioner. Me 4 poste pune. Jepet per zyra ose biznes tjeter privat

Botuar më 21/05/2020
320,00 euro

RRUGA BARDHOK BIBA

jepet me qera | 157 M2 | 800 Euro

Dublex, 157 M2, bosh

Botuar më 20/05/2020
800,00 euro
)