Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KOMUNA E PARISIT

Pallatet jeshile | 40 M2 | 250 Leke

Zyre, 40 M2, 1 ambjent, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 05/08/2020
250 leke/muaj

SHESHI WILLSON, BLLOK

prane petroninit dhe prane furre buke nela, 20 metra nga rruga kryesore | 70 M2 | 500 Euro

Jepet me qera dyqani 70m2 ne katin e 0 te nje vile 4 kateshe me punime teper cilesore e pershtashme per zyra te ndryshme, klinik dentare, etj ndahet ne 2 ambjente koridor dhe 1 tualet, 70 M2, 2 ambjente, 1 banjo, bosh

Botuar më 05/08/2020
500,00 euro/muaj

SHKOLLA E BALETIT

ngjitur | 105 M2 | 400 Euro

Jepet me qera partamenti 2+1 i pershtshem per zyere ne katin e 5 te nje pallati 12 katesh i ndodhur ngjitur me shkollen e baletit. Parket punime tepr cilesore, 105 M2, 3 ambjente, kati 5, 2 banjo, ashensor, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 05/08/2020
400,00 euro

RRUGA E KAVAJES. PALLATI I ANGELOS

ndermjet globit dhe condorit, | 85 M2 | 280 Euro

Jepet me qera apartamenti 2+1 me siperfaqe 85m2 ne katin e 3 banim te nje pallati te ri me 2 ashensor i ndhur ne rrugen e kavajes ndermjet globit dhe condorit pallatet e palestres angelos, apartameti jepet bosh vetem me kundrabufe, shume e pershtashme zyra, 85 M2, kati 3, totali i kateve 10, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh

Botuar më 05/08/2020
280,00 euro/muaj

TEK STADIUMI DINAMO

Tek Stadiumi Dinamo | 120 M2 | 1.000 Euro

Jepet Zyre me qera, siperfaqe 120 m², kati 2 , kondicioner, 2 tualet, orientim me diell, Zyra eshte open space, me fasad xhami per reklamimin e biznesit, mund te perdoret per nje ser biznesesh si, call center, klinik dentare, zyre kontabiliteti, agjensi te ndryshme etj., 120 M2, Property ID : 4261406 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2020
1.000,00 euro

MIDIS RRUGES KAVAJES DHE MYSLYM SHYRIT

Tek universiteti I Arkitektures | 65 M2 | 250 Euro

Jepet me qira ambjent per zyre 1+1,pallat i ri. Punime cilesore, 65 M2

Botuar më 04/08/2020
250,00 euro

QENDER

Rruga e Kavajes | 147 M2 | 600 Euro

Rruga e Kavajes, prane Qendres, jepet Zyre me qera, siperfaqe 147 m2, kati 7 me ashensor. Zyra ndahet nga 5 ambiente, 2 tualete dhe 2 ballkone, jepet bosh. Jepet per aktivitete te ndryshme si call center, zyre marketingu, zyre arkitekture etj. Orientim me Diell.Jepet me qera 600 Euro ne Muaj me Taksa te Perfshira., 147 M2, 2 banjo

Botuar më 04/08/2020
600,00 euro

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

afer Gjykates se Faktit | 143 M2 | 500 Euro

Bulevardi Gjergj Fishta, afer Gjykates se Faktit, jepet zyre me qera, siperfaqja 143 m2, kati 4 me ashensore. Zyra organizohet ne 3 ambjente, 2 tualete, ballkon, kondicioner. E pershtatshme per biznese te ndryshme si zyra avokatie, noterie, kontabiliteti, agjensi, klinike dentare etj, 143 M2, 2 banjo

Botuar më 04/08/2020
500,00 euro

QENDER, BULEVARDI ZOGU I, PRANE CIRKUT

Qender, Bulevardi Zogu I, prane Cirkut | 100 M2 | 310 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 pershtatshem per banim ose Zyra (jo call center), ne pallat te ri, bosh, siperfaqe 100 m², kati i 3 me ashensore ( kati i 2 i banimit), 3 ambjente, tualet, ballkon, orientim me diell., 100 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4261269

Botuar më 04/08/2020
310,00 euro

BLLOK

Rruga Nikolla Tupe | 120 M2 | 650 Euro

Bllok, Rruga Nikolla Tupe, jepet me qera Ambient Komercial, siperfaqe 120 m2, kati 3 me ashensor. Zyra eshte e ndare ne 3 ambiente, 2 tualete, 2 ballkone, ne gjendje shume te mire dhe i pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh, bosh, kondicioner, 120 M2, 2 banjo

Botuar më 04/08/2020
650,00 euro
)