Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MYSLYM SHYRI

Afer Big Market | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera ambjent per zyra, siperfaqe 100 m², Bosh, me K/Bufe, parket, kondicioner, tualet, ballkon., 100 M2, 1 banjo, EVEREST Real Estate

Botuar me 16/10/2018
400,00 euro

PRANE GJYKATES SE RRETHIT TIRANE

prane | 40 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambjent kati i 1 jepet per zyra, 40 M2, 1 banjo

Botuar me 16/10/2018
30.000 leke/muaj

OKAZION TEK PAZARI RI

Rruga Tefta Tashko | 130 M2 | 550 Euro

Jepet me qera Zyre (Ap 4+1), ashensor, ballkon, aneks vec, kati 2, 130 M2, EUROPA Real Estate /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar me 16/10/2018
550,00 euro

OKAZION MBAS 2 KULLAVE BINJAKE

jepet me qera | 155 M2 | 1.200 Euro

Ambjent per zyra, bosh, 2 ballkone, 2 wc, ashensor, kati 4, 155 M2

Botuar me 16/10/2018
1.200,00 euro

OKAZION BULEVARTI ZOGU PARE

afer Maternitetit | 137 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera ZYRE (Ap 2+1) bosh e pa mobiluar, vetem k/bufe, 2 ballkone, kati 3, ashensor, 137 M2, EUROPA Real Estate /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar me 16/10/2018
40.000 leke

OKAZION NE BLLOK

tek Libri Universitar, Rruga Abdyl Frasheri | 90 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Ap 3+1 i pershtatshem per Zyre, Banim, etj, bosh, ballkon, kondicioner, kati 3, 90 M2, EUROPA Real Estate /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar me 16/10/2018
400,00 euro

OKAZION TEK SELVIA

jepet me qera Zyre | 104 M2 | 350 Euro

(Ap 2+1), bosh, ballkon, ashensor, kondicioner, kati 7, 104 M2, EUROPA Real Estate /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar me 16/10/2018
350,00 euro

RRUGA 'KOMUNA E PARISIT'

Buze rruge | 95 M2 | 400 Euro

Zyra me qira e sapo rinovuar, e shtuar e gjitha me parket, pamje nga rruga kryesore, e pershtateshme, per noter, avokat, klinike, dentist etj, 95 M2, 3 ambjente, kati 2, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar me 16/10/2018
400,00 euro/muaj

RRUGA 'MYSLYM SHYRI'

Buze rruge | 175 M2 | 1.100 Euro

Jepen me qira zyra, 175 M2, 6 ambjente, kati 2, 1 banjo, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, verande, bosh, gjendja: shume e mire, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar me 16/10/2018
1.100,00 euro/muaj

PRANE SHKOLLES SE BALETIT

Mbrapa BKT-se | 250 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qira ambjent per zyra i madh, me oborr, hyrje dhe parkim te vecante, kati i pare dhe i dyte, 250 M2, 6 ambjente, 4 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, verande, kopesht, bosh, gjendja: e re, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar me 16/10/2018
1.500,00 euro/muaj