Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ZYRE ME QERA NE DON BOSKO, PRANE VIVA MARKET NE TIRANE (ID 4261536)

Ne Don Bosko, prane Viva Market, | 96 M2 | 270 Euro

Jepet me qera Zyre ne pallat te Ri, bosh, i ndare ne 2 ambjente, siperfaqe 96 m², kati 8 me ashensor, parket, tualet, ballkon, orientim me diell.Jepet me qera 270 euro, 96 M2, Property ID : 4261536 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/08/2021
270,00 euro

RRUGA E KAVAJES, KOMPLEKSI DELIORGJI

Kompleksi Deliorgji | 150 M2 | 1.700 Euro

Jepet me qera ambjent Biznesi tek kompleksi Delijorgji.Ambienti ndodhet ne qender te kompleksit.Ambineti eshte 5.2m i larte dhe momentalisht eshte i ndare ne dy kate.Siperfaqia e objektit eshte 150m2 total dhe vetem kati i pare 90m2.Ka te instaluar sistem kondicionimi dhe ventilimi.Pothuajse gjithe siperfaqia e objekitit eshte fasade xhami., 150 M2, 3 ambjente, 1 banjo, ngrohje/ftohje, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 01/08/2021
1.700,00 euro/muaj

ZYRA ME QERA NE ASTIR PRANE RRUGES TEODOR KEKO (ID 4261589)

Ne Astir prane rruges Teodor Keko | 750 M2 | 3.000 Euro

Jepet me Qera Zyra , Ambjent Komercial, Me siperfaqe 750 m², Kati 1 Pallat i Ri Cilesor me dy Hyrje, Organizohet ne Open Space me mundesi Ndarjeje sipas nevojes ose jepet i gjithi. Ka fasade Xhami dhe ofron gjithe facilitetet e nevojshme funksionale per ushtrimin e aktivitetitper zyra, klinika dentare, dyqane, etj, Cmimi 3000 Euro., 750 M2, Property ID : 4261589 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/08/2021
3.000,00 euro

ZYRE ME QERA NE ZONEN E 21- DHJETORIT PRANE HOTEL MONDIAL NE TIRANE (ID 4261291)

Tek 21-Dhjetori, prane Mondialit, | 70 M2 | 400 Euro

Jepet Zyre me qera, siperfaqe 70 m², open space, kati 3, ashensor, 2 kondicioner, tualet, ballkon, e gjith zyra eshte e shtruar me parket dhe e ndare ne dy ambjente, mundesi reklamimi, orientim me diellin . Jepet me qera 400 euro ., 70 M2, Property ID : 4261291 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/08/2021
400,00 euro

ZYRE ME QERA NE ALI DEM PRANE ATSH-SE NE TIRANE (ID 4261505)

Ali Demi, prane ATSH-se | 70 M2 | 350 Euro

Jepet me qera ambjent zyre , i ndare ne tre ambjente,siperfaqe 70 m², kati 3, koridor shperndares , tualet, i pershtatshem per zyra te ndryshme, kontabilitet, call center, agjensi etj., 70 M2, Property ID : 4261505 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/08/2021
350,00 euro

AMBIENT/ZYRA 181 M² ME QERA NE QENDER PRANE TOPTANI CENTER NE TIRANE (ID 4261503)

Ne qender prane Toptani Center | 181 M2 | 2.600 Euro

Jepet me qera ambient per zyra, 181 m² e organizuar ne 1 ambient te madh dhe 3 ambiente te vogla, plus 207 m² tarace, 2 tualete, kondicioner, kati 14 ne nje pallat te ri me ashensor, i mire administruar me recepsion dhe security ne hyrje, me zyra prestigjoze ne ndertese., 181 M2, Property ID : 4261503 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/08/2021
2.600,00 euro

ZYRE PER SHITJE NE BLLOK PRANE LIBRIT UNIVERSITAR NE TIRANE (ID 4161024)

Bllok, afer Librit Universitar | 185 M2 | 260.000 Euro

Shitet ambjent i biznesi ne pallat te Ri, siperfaqe 185 m² me Hipoteke, kati 2 me ashensor ,2 tualete, ballkon, orientimi Veri – Perendim, koridor qe lidhe gjithe dhomat, e gjitha me parket, ambjenti eshte i pershtatshem per nje shumellojeshmeri biznesesh., 185 M2, Property ID : 4161024 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/08/2021
260.000,00 euro

AMBJENT ME QERA PER ZYRA OSE DYQANE NE ZONEN E KOMUNES SE PARISIT PRANE PASTICERI REKA (ID 4271522).

Ne zonen e Komunes se Parisit prane Pasticeri Reka | 165 M2 | 900 Euro

Jepet ambjent me qera per zyra ose dyqane, kat i 2, siperfaqja 165 m², open space, lartesi 3 metra, tualet, ballkon, punimet ende te paperfunduara., 165 M2, Property ID : 4271522 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/08/2021
900,00 euro

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE NE RRUGEN E DURRESIT, PRANE KAFE FLORES NE TIRANE (ID 4121513)

Fillim i Rruges se Durresit, ne Qender te Tiranes | 131 M2 | 200.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 131 m² me Hipoteke, kati 8 me ashensor(jo i fundit), 2 tualete, ballkon, i mobiluar ne menyre luksoze(tavan i varur, parket), orientimi me diell., 131 M2, Property ID : 4121513 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/08/2021
200.000,00 euro

DYQAN ME QERA NE ZONEN E MYSLYM SHYRIT PRANE DREJTORISE SE POLICISE (ID 4271523).

Ne zonen e Myslym Shyrit prane Drejtorise se Policise | 156.5 M2 | 4.000 Euro

Jepet dyqan duplex me qera, kat i 1, siperfaqja 156.5 m², open space, bosh, lartesi 3.33 metra, tualet, fasade xhami, tarrace e shfrytezueshme., 156.5 M2, Property ID : 4271523 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/08/2021
4.000,00 euro
)