Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SELVIA, RRUGA E DIBRES

prane Gjimnazit Partizani | 120 M2 | 500 Euro

Selvia, prane Gjimnazit Partizani, jepet me qera Ambjent per Zyre, bosh siperfaqe 120 m2, kati i 3 ne pallat te ri me ashensor. Posedon 3 ambjente, 2 tualete, 2 ballkone, verande te bollshme, dhe i shtruar i gjithi me parket. Ambjenti ofron mundesi te mira reklamimi, pasi ndodhet ne zone lehtesisht te aksesueshme dhe te preferueshme, per tipologji te ndryshme tregtare.Jepet me qera 500 euro, 120 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/11/2020
500,00 euro/muaj

BLLOKU

Sheshi Willson | 100 M2 | 700 Euro

Bllok, Sheshi Willson, jepet me qera Ambjent per Zyra, bosh, siperfaqe 100 m2, kati i 2 ne pallat egzistues. Ambjenti eshte pershtatshem per biznese te ndryshme, kryesisht si klinike dentare, zyre avokatie, noterie, etj, pasi ka pamje nga rruga kryesore dhe ndodhet ne nje zone te mire per te ofruar tipologji te ndryshme tregtare. Perbehet nga 4 ambjente, 2 ballkone, tualet me dritare, korridor., 100 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire, Jepet me qera 700 euro ne muaj.

Botuar më 28/11/2020
700,00 euro/muaj

VASIL SHANTO

Buze bulevardit, ngjitur me shkollen | 66.5 M2 | 66.500 Euro

Shitet apartamenti 1+1 ne katin e 3 te nje pallati ekzstues teper te mirembajtur me tulle, apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe mobiluar me arredim cilesor, 66.5 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Investim i mire per qeradhenje si per apartament po dhe per biznes per shkak te aksesit dhe vizibilitetit nga rruga kryesore

Botuar më 28/11/2020
66.500,00 euro

PAZARI I RI

Sheshi Avni Rustemi | 100 M2 | 480 Euro

Pazari i Ri, jepet me qera Ambjent per Zyra, bosh, siperfaqe 100 m2, kati i 2 ne pallat te ri, open space, tualet, kondicioner, e pershtatshme per aktivitete te ndryshme tregtare.Jepet me qera 480 euro ne muaj., 100 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/11/2020
480,00 euro/muaj

SELVIA, RRUGA E DIBRES

prane Gjimnazit Partizani | 163 M2 | 1.100 Euro

Selvia, Rruga e Dibres, prane gjimnazit “Partizani”, jepet me qera Ambjent perkatesisht per Zyre, bosh, siperfaqe 163 m2, kati i 2 ne pallat te ri me ashensor. Ambjenti eshte open space, me 2 tualete, fasade xhami, dhe ne nje zone mjaft te preferueshme per tipologji te ndryshme tregtare.Jepet me qera 1100 euro ne muaj., 163 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/11/2020
1.100,00 euro/muaj

BULEVARDI ZHAN D'ARK

prane Ministrise se Jashtme | 92 M2 | 400 Euro

Bulevardi Zhan D’Ark, prane Ministrise se Jashteme, jepet me qera Ambjent per Zyre, pjeserisht i mobiluar, siperfaqe 92 m2, kati i 1 ne pallat te ri, me 4 ambjente, tualet, kondicioner. Ambjenti ndodhet ne nje zone lehtesisht te aksesueshme, dhe te preferueshme per tipologji te ndryshme tregtare.Jepet me qera 400 euro ne muaj., 92 M2, 4 ambjente, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 28/11/2020
400,00 euro/muaj

BULEVARDI ZHAN D'ARK

Gjimnazi "Ismail Qemali" | 52 M2 | 50.000 Leke

Bulevardi Zhan D’Ark, prane shkolles “Ismail Qemali”, jepet me qera Ambjent per Zyre, bosh, siperfaqe 52 m2, kati i 2 ne pallat te ri me ashensor, open space, me kolona ne mes, tualet. Ambjenti ndodhet ne nje zone te preferuar, me fasade xhami e cila ofron mundesi reklamimi per tipologji te ndryshme tregtare.Jepet me qera 50000 Lek ne muaj., 52 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 28/11/2020
50.000 leke/muaj

BULEVARDI GJERGJ FISHTA, GJYKATA E TIRANES

prane ish Ekspozites | 82 M2 | 82.000 Euro

Bulevardi Gjergj Fishta, prane ish-Ekspozites, shitet Ambjent per Zyra, bosh, siperfaqe 82 m2 me Hipoteke, kati i 2 ne pallat te ri. Ambjenti mund te sherbej per tipologji te ndryshme tregtare, kryesisht si zyre avokatie, noterie, klinike dentare etj, pasi krijon mundesi te mire reklamimi per nga zona ku ndodhet. Posedon tualet, fasade xhami, open space.Çmimi i shitjes 82000 euro., 82 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 27/11/2020
82.000,00 euro

BULEVARDI GJERGJ FISHTA, GJYKATA E TIRANES

pra ish Ekspozites | 82 M2 | 40.000 Leke

Bulevardi Gjergj Fishta, prane ish-Ekspozites, jepet me qera Ambjent per Zyra, bosh, siperfaqe 82 m2, kati i 2 ne pallat te ri. Ambjenti mund te sherbej per tipologji te ndryshme tregtare, kryesisht si zyre avokatie, noterie, klinike dentare etj, pasi krijon mundesi te mire reklamimi per nga zona ku ndodhet. Posedon tualet, fasade xhami, open space.Jepet me qera 40000 Lek ne muaj., 82 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 27/11/2020
40.000 leke/muaj

21 DHJETORI

Prane Rruges kryesore | 80 M2 | 350 Euro

Jepet me qira ambient per zyre 3+1+Ballkon te 21 Dhjetori. Ka akses te menjehershem ne rrugen kryesore., 80 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjencia Shpia24

Botuar më 27/11/2020
350,00 euro/muaj
)