Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. “SULEJMAN PASHA”, AFER KAFE FLORA,

ne nje zone shume te mire, | 69 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 1+1, 69 M2, kati 3, e pershtatshme per ambiente pune si: zyra, studio, klinika, etj.

Botuar më 10/12/2018
350,00 euro

MYSLYM SHYR

Myslym Shyr | 55 M2 | 400 Euro

Ne Myslym Shyri, jepet me qira ambjenti per zyra ne katin e dyte te nje pallati ekzistues i rikonstruktuar. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 hapsira, nje tualet, Jepet me qira bosh. Kontaktoni tani Arsilden ne numrin +355675088801 per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme., 55 M2, 1 banjo - Mei Realty

Botuar më 10/12/2018
400,00 euro/muaj

NE QENDER TE TIRANES

Rr. “Barikatave”, ish Konema 17 Nentori | 49 M2 | 110.000 Euro

Shitet zyre me hipoteke, 49 M2, perfshire ambientet e perbashketa. Cmim me TVSH

Botuar më 09/12/2018
110.000,00 euro

BLLOK

perball Peperit, perball Brigata e VIII | 47 M2 | 700 Euro

Jepet me qera zyre, pallat i ri, 47 M2, kati 2, 1+1, e pamobiluar, Investimet me cilesore me te gjitha sistemet. Taksa te perfshira

Botuar më 09/12/2018
700,00 euro

ZOGU I ZI

Zogu i Zi | 42 M2 | 440 Euro

Ambient me qira me siperfaqe 42m2, i organizuar open space me nje tualet. Ofron zhvillim per biznesin pasi ka fasade te dukshme ne rrugen kryesore. Nje nga zonat me te zhvilluara me biznese vendase dhe te huaja. Frekuentimi i larte i qytetareve ne ate zone e ben te pershtatshem per disa tipologji biznesi. Ambienti pershtatet fare mire per: zyra,optike,klinike dentare,dyqan lulesh,estetike,etj, 42 M2, 1 ambjent, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 08/12/2018
440,00 euro

KRYQEZIM I RR. "MUHAMET GJOLLESHA"

me rr. "Myslym Shyri", afer Gjykates, buze rruge, | 165 M2 | 1.155 Euro

Jepen me qera 2 ambiente: 1. Ambient kati perdhe, i pershatshem per cdo lloj biznesi, si agjensi bankare, etj, sip, 165 M2, 1 banjo, Çmimi 20 E/m². 2. Ambient per zyre, banim, etj, me sip. 200m², me mundesi ndarje, kati I mbi dyqane.

Botuar më 07/12/2018
1.155,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Globe Center | 50 M2 | 400 Euro

Jepet me qira Zyre me siperfaqe 50 m2, kati i 2-te., 50 M2, 1 ambjent, kati 2, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 07/12/2018
400,00 euro/muaj

TE BLLOKU

rruga Brigada 8 | 65 M2 | 500 Euro

Jepet me qera, zyre prestigjioze, 65 M2, 1 banjo, gjendja: e re, dhe moderne. Pallati sapo eshte ndertuar me cilesi te larte ku jane vendosur shume zyra te tjera te njohura.

Botuar më 07/12/2018
500,00 euro

MBRAPA ETC-SE

pallati Oficerave | 50 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera zyre, 50 M2, kati 1

Botuar më 07/12/2018
30.000 leke

PRANE SHKOLLES SE BALETIT

Mbrapa BKT-se | 250 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qira ambjent per zyra i madh, me oborr, hyrje dhe parkim te vecante, kati i pare dhe i dyte, 250 M2, 6 ambjente, 4 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, verande, kopesht, bosh, gjendja: e re, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 07/12/2018
1.500,00 euro/muaj