Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA MUHAMET GJOLLESHA

Rruga Muhamet Gjollesha | 64 M2 | 240 Euro

Tek rruga Muhamet Gjollesha jepet me qira ambient per zyra ne katin e 2. Nodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit, ka nje siperfaqe prej 64 m2 dhe eshte i pershtatshem per cdo lloja aktiviteti. Kontakto tani Elvin ne numrin e telefonit 0675088803 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme., 64 M2, 1 banjo - Mei Realty

Botuar më 11/12/2018
240,00 euro/muaj

BULEVARDI DESHMORET E KOMBIT

afer Ambasades Kosoves | 118 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera Zyre e mobiluar me te gjitha ne pallat te Ri, e ndare ne 4 ambjente, kati 10 me ashensor, sistem chiller, 2 tualete, ballkon, orientim me diell, guzhine me vete, recepsion, 118 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 11/12/2018
2.000,00 euro

BULEVARDI ZHAN D’ARK

afer Ministrise se Jashtme, buze rruges | 154 M2 | 600 Euro

Jepet me qera Zyre ne pallat te Ri, e ndare ne 4 ambjente, bosh, verand 40 m2, kati 5 me ashensor, 3 kondicioner, 2 tualete, 2 ballkone, e gjitha me parket, orientim me diell, sherbim kamera dhe roje 24 ore, 2 garazhe me cmim ekstra, 154 M2, DREAM ALBANIA Real Estate. Pa taksa

Botuar më 11/12/2018
600,00 euro

BLLOK

prane sheshi Willson | 125 M2 | 450 Euro

Jepet me qera zyre 2+1, ne pallat te ri, kati 2 nga toka, me ashensor, bosh, i restauruar, ambienti perbehet nga 3 dhoma, tualet, ballkon i mbyllur, komplet parket, 2 kondicioner, 125 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 11/12/2018
450,00 euro

MYSLYM SHYRI

rruga Him Kolli, afer Eco Market | 70 M2 | 350 Euro

Jepet me qera zyre apartament 1+1, bosh me k/bufe, kati 5 me ashensor, tualet, ballkon, kondicioner, orientim me diell., 70 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 11/12/2018
350,00 euro

BLLOK

Rr. Pjeter Bogdani | 170 M2 | 700 Euro

Jepet me qera ambient me 5 dhoma ne pallat te ri, kati 2 me ashensor, kuzhine me vete, i mobiluar pjeserisht, 2 tualete, ballkon shume i madh i mbyllur, magazine, sistem ngrohje ftohje chiller, i pershtatshem per zyra, call center, 170 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 11/12/2018
700,00 euro

QENDER

fillimi rruges Kavajes | 90 M2 | 800 Euro

Jepet me qera ambient komercial open space, pallat i ri shume cilesor, pamje nga rruga, kati i dyte, me ashensor, bosh, parket i gjithi, kondicioner, tualet, ndricim i bollshem, fasade e madhe xhami, disponon edhe garazh me cmimi extra, 90 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 11/12/2018
800,00 euro

MYSLYM SHYRI

prane Gjykates se Larte | 90 M2 | 530 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 per zyre ne pallat te ri shume cilesore dhe prestigjioz, bosh, i gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket, 3 ambjente, 2 tualete, ballkon, sistem chiller ne cdo dhome, 90 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 11/12/2018
530,00 euro

STADIUMI DINAMO

buze rruges kryesore, Rr. Sulejman Delvina | 90 M2 | 450 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, kati dyte, i sapo restauruar totalisht shume mire, tualet, ballkon, parket, mundesi reklamimi nga rruga, 90 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 11/12/2018
450,00 euro

BLLOK

afer Vodafonit | 110 M2 | 600 Euro

Jepet me qera, Ambjent Zyre, struktura ap. 2+1 plus ambient guzhine ne vehte, kati 5 me ashensor, te nje pallati shume cilsore, mundesi reklamimi, ballkone, 2 wc, 110 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 11/12/2018
600,00 euro