Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MYSLYM SHYRI

tek Drejtoria e Policise | 70 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambjent (Ap 2+1) i pershtatshem per zyre,e aktivitete te ndryshme biznesi, zona eshte me lokacion teper te favorshme dhe me lehtesi ne levizje, 70 M2, kati 2, 1 banjo, ngrohje/ftohje, gjendja: e mire

Botuar më 08/03/2021
500,00 euro

21 DHJETORI

Tirane | 100 M2 | 46.000 Leke

Jepet me qera ambjent per zyra pershtatshem per aktivitete te ndrysheme biznesi, lokacion perfekt, pallat i ri me ashensore, 100 M2, kati 2, 1 banjo

Botuar më 08/03/2021
46.000 leke

QENDER

prane Postes Qendreore | 120 M2 | 600 Euro

Qender, prane postes qendrore, jepet me qera Ambient Biznesi per Zyra te ndryshme, siperfaqe 120 m2, kati i 1 ne nje pallat 5-katesh. Ambienti eshte i ndare ne 3 hapesira te brendeshme, korridor, tualet, 2 ballkone dhe nje ambient te jashtem i bollshem. Ambienti eshte i sapo restauruar ne menyre teper cilesore dhe moderne. Eshte i pershtatshem per klinika mjekesore, estetike, klinike dentare,, 120 M2, 1 banjo, laboratore, zyra noteriale etj.Jepet me qera 600 euro ne muaj.

Botuar më 08/03/2021
600,00 euro/muaj

ZYRE ME QERA NE RRUGEN E DURRESIT NE TIRANE (ID 4261489)

Rr. Durresit, afer Colosseo | 40 M2 | 350 Euro

Jepet me qera zyre, open space,siperfaqe 40 m², kati 2, kondicioner, tualet, buze rruge, mundesi reklamimi, e pershatshme per zyre,agjensi etj., 40 M2, Property ID : 4261489 www.dreamalbania.al

Botuar më 08/03/2021
350,00 euro

QENDER

perball Toptanit | 86 M2 | 550 Euro

Jepet me qera ambjent per zyra ne qender te Tiranes, pershtatshem per aktivitete te ndryshme, zona eshte nder me te favorshmet per zhvillimin e bizneseve+ parking, 86 M2, 2 ambjente, 1 banjo, ngrohje/ftohje

Botuar më 08/03/2021
550,00 euro

QENDER

prane 15-Kateshit | 145 M2 | 1.000 Euro

Qender, prane 15-Kateshit, jepet Zyre me qera, bosh, siperfaqe 145 m2, kati i 3 ne pallat te ri me ashensor. Zyra eshte e ndare ne 2 ambiente, posedon ballkon me pamje panoramike, tualet.Jepet me qera 1000 Euro ne muaj., 145 M2, 1 banjo

Botuar më 08/03/2021
1.000,00 euro/muaj

QENDER

prane 15-Kateshit | 115 M2 | 800 Euro

Qender, prane 15-Kateshit, jepet Zyre me qera, bosh, siperfaqe 115 m2, kati i 3 ne pallat te ri me ashensor. Zyra eshte e ndare ne 3 ambiente, posedon korridor lidhes, tualet, ballkon me pamje panoramike, 2 kondicionere.Jepet me qera 800 Euro ne muaj., 115 M2, 1 banjo

Botuar më 08/03/2021
800,00 euro/muaj

QENDER

Rruga e Barrikadave | 28 M2 | 56.000 Euro

Qender, Rruga Barrikadave, prane Aleances Franceze, shitet Dyqan/Zyre me siperfaqe 28 m2 me Hipoteke, bosh, i mire investuar, kati i 2 ne pallat te ri. Ambienti eshte open space, posedon tualet, sistem ventilimi dhe kondicionimi, i shtruar me parket, fasade xhami me pamje nga rruga.Çmimi i shitjes 56000 Euro., 28 M2, 1 banjo

Botuar më 08/03/2021
56.000,00 euro

BULEVARDI ZOGU I

buze rruge | 350 M2 | 1.500 Euro

Bulevardi Zogu I, jepet me qera Ambient per aktivitete te ndryshme, siperfaqe 350 m2, kati i 3 ne pallat te ri me ashensor. Zyra eshte e ndare ne 5 ambiente, posedon 5 kondicionere, ballkon, tualet.Jepet me qera 1500 Euro ne muaj., 350 M2, 2 banjo

Botuar më 08/03/2021
1.500,00 euro/muaj

BLLOK

prane Sheshit Willson | 180 M2 | 1.000 Euro

Bllok, prane Sheshit Wilson, jepet Zyre me qera per aktivitete te ndryshme, bosh, siperfaqe 180 m2, kati i 3 ne pallat egzistues. Zyra posedon 4 ambiente, 2 kondicionere, 2 tualete, ballkon, dhe e shtruar e gjitha me parket.Jepet me qera 1000 Euro ne muaj., 180 M2, 2 banjo

Botuar më 08/03/2021
1.000,00 euro/muaj
)