Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK BLLOKU, RR. "ABDYL FRASHERI",

p. 11, perballe kafe Juna | 65 M2 | 550 Euro

Jepet me qera per zyra ap, 65 M2, kati 3, Preferohen te huaj.

Botuar më 22/04/2019
550,00 euro

RR. “HOXHA TAHSIM”, PRANE OPTIKA ROMA,

buze rruge kryesore, | 110 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 110 M2, kati 3, Shume i pershtatshem per zyre, sherbime te ndryshme, etj.

Botuar më 22/04/2019
50.000 leke

RRUGA BRRAKES

prane Prokurorise | 10 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera zyre, 10 M2, gjendja: shume e mire, ndertes e re

Botuar më 22/04/2019
13.000 leke

NE ZONEN E ISH BLLOKUT

pallati i bankes Credins | 200 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera zyre, 200 M2, kati 6, ashensor, bosh, ka 3 dhoma, kuzhine

Botuar më 21/04/2019
1.200,00 euro

PAZARI RI

Pazari Ri | 129 M2 | 600 Euro

Jepen me qera zyra, 129 M2, 4 ambjente, kati 3, 2 banjo, ashensor, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 20/04/2019
600,00 euro

STADIUMI SELMAN STERMASI

KOMUNA E PARISIT | 75 M2 | 300 Euro

Jepet me qera , Ambient zyrash 75m2, 300euro, tek Stadiumi Selman Stermasi!, 75 M2, Info shtese, Agjensia Real Invest, sa kalon Gjykaten e Rrethit

Botuar më 20/04/2019
300,00 euro/muaj

RRUGA MYSLYM SHYRI

mbrapa ALPETIT, 5 MINUTA LARG 21-DHJETORIT DHE RRUGES SE KAVAJES | 60 M2 | 280 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 ne katin e 2 ose kati i 1 banim i nje pallati te ri ne zone e Myslym Shyrit i ndodhur mbrapa karburantit ALPET ngjitur me shkollen ARBER BRACI, me vendodhje perfekte vetem 5 minuta larg 21-dhjetorit dhe rruges se kavajes, Apartameti eshte totalisht i shtruar me parket, Disponon KUNDRA-BUFE, pjesa tjeter bosh., 60 M2, I PERSHTATSHEM PER ZYRE

Botuar më 19/04/2019
280,00 euro/muaj

NE BLLOK

RRUGA 'ABDYL FRASHERI' | 110 M2 | 800 Euro

Jepet me qira ambjent per zyra, 110 M2, 4 ambjente, kati 5, 1 banjo, ashensor, 1 ballkon, bosh, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 19/04/2019
800,00 euro/muaj

BULEVARDI 'ZHAN D'ARK'

Prane shkolles 'Ismail Qemali' | 300 M2 | 2.500 Euro

Jepet me qira ambjent open space i pershtatshem per zyra, klinike, call center etj, 300 M2, kati 2, 2 banjo, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: e re, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane

Botuar më 19/04/2019
2.500,00 euro/muaj

RRUGA 'MUSTAFA MATOHITI'

Mbrapa Piramides | 180 M2 | 1.800 Euro

Jepet me qira ambjent open space i pershatashem per zyra, klinike, laboratore call center, etj,, 180 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane

Botuar më 19/04/2019
1.800,00 euro/muaj