Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KOMUNA PARISIT

Tek Lulishtja | 160 M2 | 600 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Zyra
Komuna Parisit, Tek Lulishtja, 160 M2, 600 euro
2 banjo
Përshkrim

Jepet me qera ambjent per Zyra, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 160 m2, i ndare ne 4 ambjente, 2 tualete, kondicioner, ballkon. Ne cmim perfshihen dhe taksat., 160 M2, 2 banjo, EVEREST REAL ESTATE

600,00 euro

Botuar më 08/10/2019

Telefon
Email
)