Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JEPET ZYRE ME QERA TEK 21 DHJETORI PRANE HOTEL MONDIAL, (ID 4261599).

Tek 21 Dhjetori prane Hotel Mondial, | 75 M2 | 400 Euro

Jepet zyre me qera, ndodhet ne katin e 3, pallat i ri, ashensor, siperfaqe 75 m², 2 ambiente me kondicionere, tualet, ballkon, i shtruar me parket. Ideale per klinik, zyra te ndryshme, qender estetike etj.Cmimi 400 euro., 75 M2, Property ID : 4261599 www.dreamalbania.al

Botuar më 31/07/2021
400,00 euro

RRUGA E DIBRES

Prane Kompleksit Halilit | 100 M2 | 500 Euro

Jepet me Qera ambient Zyre (Ap 3+1) ne pallat egzistues i rikonstruktuar , buze rruge kryesore, kati 3 , siperfaqe 100 M2, bosh. Ambienti eshte i organizuar koridor i madh qe lidh te gjitha ambientet, dhome gatimi me vete, 3 dhoma , 2 tualete, ballkon, me parket. Mund te perdoret per zyra , klinika, call center etj,. Cmimi 500 € ., 100 M2, ID:261374

Botuar më 31/07/2021
500,00 euro/muaj

RRUGA 5 MAJI

Prane Concord Center | 68 M2 | 245 Euro

Jepet me Qera Ambient Zyre (Ap 1+1) ne pallat te Ri, bosh i pa mobiluar vetem me k/bufe, kati 2 me ashensor siperfaqe 68 M2, Ambienti eshte i organizuar me nje dhome te madhe, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma, tualet, kondicioner. Paradhenie 2 Muaj. Cmimi 245 €, 68 M2, ID:261439

Botuar më 31/07/2021
245,00 euro/muaj

RRUGA E KAVAJES

Prane Qendres | 115 M2 | 960 Euro

Jepet me Qera Ambient Zyre Dubleks me dy kate , kati i 1 me siperfaqe 115 M2 me 2 dhoma , tualet, ballkon, depo . Kati i 2 me siperfaqe 125 M2 me 4 dhoma , tualet , ballkon. Dubleksi ndodhet ne katin e 5 me ashensor , mund te perdoret per zyra , klinike dentare etj,. Cmimi 960 €, 115 M2, ID:261373

Botuar më 31/07/2021
960,00 euro/muaj

TE RRUGA E BOGDANEVE

Te Rruga E Bogdaneve | 70 M2 | 320 Euro

Jepet me Qera Ambient Zyre (Ap 1+1) ne pallat te Ri, kati 5 me ashensor, siperfaqe 70 M2, Ambienti eshte i organizuar me nje dhome te madhe, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma, 1 tualet, ballkon. Cmimi 320 €, 70 M2, ID:261425

Botuar më 31/07/2021
320,00 euro/muaj

BLLOK

Prane Kinema Agimit | 70 M2 | 325 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1 (i rikonstruktuar) ne pallat egzistues, e mobiluar, por mund te jepet edhe bosh, kati 1, siperfaqe 70 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim me vete, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, tualet, e rikonstruktuar, kondicioner. Aparatmenti mund te jepet edhe per zyra. Cmimi 325 €., 70 M2, ID:229312

Botuar më 31/07/2021
325,00 euro/muaj

KOMUNE PARISIT

Prane Qendres Kristal | 70 M2 | 245 Euro

Jepet me Qera Ambient Zyre (Ap 1+1) ne pallat te Ri, bosh i pa mobiluar, kati 2 me ashensor, siperfaqe 70 M2, Ambienti eshte i organizuar me nje dhome te madhe, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma, tualet, ballkon. Cmimi 245 €, 70 M2, ID:261377

Botuar më 31/07/2021
245,00 euro/muaj

BLLOK

Prane Librit Universitar | 90 M2 | 500 Euro

Jepet me Qera Ambient Zyre (Ap 2+1) ne pallat te Ri, bosh i pa mobiluar, kati 3 me ashensor, siperfaqe 90 M2, Ambienti eshte i organizuar me nje dhome te madhe, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 3 dhoma, tualet, ballkon, kondicioner. Cmimi 500 €, 90 M2, ID:261440

Botuar më 31/07/2021
500,00 euro/muaj

KOMUNE PARISIT

Prane Kristal Center | 134 M2 | 285 Euro

Jepet me Qera Apartament 3+1 ne pallat te Ri, bosh i pa mobiluar, kati 6 me ashensor, siperfaqe 134 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 3 dhoma , 2 tualete, 2 ballkone, kondicioner. Cmimi 285 €., 134 M2

Botuar më 31/07/2021
285,00 euro/muaj

MBAS INXHINIERISE TE NDERTIMIT

Prane Kompleksit Magnet | 65 M2 | 285 Euro

Jepet me Qera Ambient Zyre ne pallat te Ri, bosh i pa mobiluar, kati 1 me ashensor, siperfaqe 65 M2, Ambienti eshte i organizuar me nje dhome te madhe, tualet, kondicioner. Cmimi 285 €, 65 M2, ID:261419

Botuar më 31/07/2021
285,00 euro/muaj
)