Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AMBJENTE ME QERA - QENDER

prane Tregut Cam | 60 M2 | 400 Euro

Qender, prane tregut Çam, jepet Zyre me qera, bosh, siperfaqe 60 m², kati i 3 ne pallat te vjeter. Zyra posedon korridor hyres, 2 ambiente, tualet, ballkon, kondicioner. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Jepet dhe per banim.Jepet me qera 400 euro ne muaj., 60 M2, 1 banjo, ID e Prones : BH 3261199

Botuar më 27/10/2021
400,00 euro/muaj

AMBJENTE ME QERA - ASTIR, UNAZA E RE

Kompleksi Green City | 45 M2 | 370 Euro

Astir, Kompleksi Green City, jepet me qera Ambient Biznesi, bosh, siperfaqe 45 m², kati i pare. Ambienti posedon tualet, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi. I pershtatshem per biznese te ndryshme si zyra, qendra estetike etj.Jepet me qera 370 euro ne muaj., 45 M2, 1 banjo, bosh, ID e Prones : AK 1043

Botuar më 27/10/2021
370,00 euro/muaj

STACIONI I TRENIT

JEPET ZYRE OPEN SPACE ME QERA TE STACIONI I TRENIT | 290 M2 | 2.000 Euro

Jepet Zyre Open Space me qera me vendodhje te Stacioni i Trenit.Ambjenti eshte me siperfaqe 290 m2.Organizimi:Ambjent Open Space~Tualet.Ambienti pervec hapesires Open Space ka dhe 3 ambiente te ndara te cilat mund te perdoren per salle mbledhjesh,dhome serveri si dhe garderobe.Gjithashtu ka 2 tualete me hyrje te vecuar.Ne cmim jane te perfshira dhe taksat.Per me shume detaje na kontaktoni!, 290 M2

Botuar më 27/10/2021
2.000,00 euro/muaj

AMBJENTE ME QERA - BULEVARDI ZOGU I PARE

Tirane | 52 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera ambient bosh, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si call center, zyre etj,, 52 M2, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: e re

Botuar më 27/10/2021
40.000 leke/muaj

JEPET ME QIRA: SUPER AMBJENT ZYRASH

rruga: Myslym Shyri | 100 M2 | 450 Euro

??Ambjenti ndodhet me pamje nga rruga kryesore, i përshtatshëm për biznese të ndryshme, me sipërfaqe 100 m², i ndarë në 4 ambjente + 2 tualete. Ambjenti është i ekspozuar me fasadë xhami , ka funksionuar agjensi imobiliare & studio arkitekture. Ambjenti jepet së bashku me arredimin., 100 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/10/2021
450,00 euro

AMBJENTE ME QERA - 21 DHJETORI

Tirane | 120 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apaertament bosh, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme, vecanerisht zyra, pallat i ri i mire administruar, 120 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, bosh, gjendja: e re

Botuar më 27/10/2021
400,00 euro/muaj

TOPTANI

AMBJENT BIZNESI ME QERA ME SIP.220 M2 TE TOPTANI | 220 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera ambjent biznesi me vendodhje te Toptani.Ambjenti ka siperfaqe 220 m2.Organizohet ne:6 ambjente2 tualeteEshte e pajisur me sistem kondicionimi.Eshte e pershtatshme per:zyre,klinika etj.Zona ne te cilen ndodhet ambjenti eshte nje nder zonat me te favorshmeper rritjen e biznesit tuaj.Ne cmim nuk jane te perfshira taksat.Per nje vizite ne prone na kontaktoni!, 220 M2, ashensor, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/10/2021
2.000,00 euro/muaj

GARDA

AMBJENT BIZNESI ME QERA ME SIP.180 M2 TE GARDA | 180 M2 | 1.400 Euro

Jepet me qera ambjent biznesi me vendodhje te Garda.Ambjenti ka siperfaqe 180 m2.Organizohet ne:5 ambjente,2 tualete.Eshte e pajisur me sistem kondicionimi ne cdo ambjent.Eshte e pershtatshme per:zyre,klinika etj.Zona ne te cilen ndodhet ambjenti eshte nje nder zonat me te favorshmeper rritjen e biznesit tuaj.Ne cmim jane te perfshira dhe taksat., 180 M2, kati 3, ashensor, bosh, gjendja: shume e mire, Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 27/10/2021
1.400,00 euro/muaj

KOMPLEKSI SQUAR 31

pallatet Arlis | 113 M2 | 600 Euro

Jepet ambient 2+1 per zyra te ndryshme sherbimi,+2 tualete e investuar totalisht me parket, 113 M2, 3 ambjente, kati 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 27/10/2021
600,00 euro/muaj

QENDER

TOPTANI,QENDER | 130 M2 | 1.400 Euro

Ambient biznesi me sip.130 m2 te ne Qender i pershtatshem per cdo biznes si:zyra,It,call center,studio kontabel,etj. , hapesire e madhe , ndricim perfekt , izolim akustik , termoizolim , hidroizolim , instalimet te gjitha funksionale., 130 M2, ashensor, Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 27/10/2021
1.400,00 euro/muaj
)