Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

QENDER

Piazza | 46 M2 | 280 Euro

Jepet me qera zyre 46 m2 mbrapa piazzes . Zyra eshte e mobiluar ne menyre komode ka sistem ngrohje dhe ftohje ., 46 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 14/12/2018
280,00 euro/muaj

QENDER

Piazza | 51 M2 | 370 Euro

Jepet me qera zyra 51 m2 mbrapa piazzes ne qender . Zyrat jane komode , te mobiluar, kane sistem ngrohje dhe ftohje ., 51 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 14/12/2018
370,00 euro/muaj

RR. "PERLAT REXHEPI"

perballe CBA Bank | 18.5 M2 | 36.000 Euro

Shitet zyre, 18.5 M2, 1 banjo, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 12/12/2018
36.000,00 euro

KOMPLEKSI MAGNET, ISH KLUBI PARTIZANI

tek 21 Dhjetori | 67 M2 | 300 Euro

Jepet me qera zyre, 67 M2, kati 3, 1 banjo, e pershtatshme per depo farmaceutike, zyre etj

Botuar më 12/12/2018
300,00 euro

RRUGA ISMAIL QEMALI

Liceu artistik | 40.73 M2 | 400 Euro

Zyre me qira prane Liceut Artistik, Rruga "Ismail Qemali". Ambienti ka siperfaqe totale 40.73 m2. Ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri ne Rrugen "Ismail Qemali". Vendodhja e zyres eshte ne nje nga zonat me elitare te Tiranes, dhe ne nje zone ku ka zyra dhe Institucione Shteterore., 40.73 M2, 1 ambjent, kati 3, totali i kateve 9, 1 banjo

Botuar më 12/12/2018
400,00 euro/muaj

KOMUNA E PARISIT

Rruga : Tish Dahia pa shkuar te Kristal Center eshte mbi Abi Bank | 140 M2 | 800 Euro

Jepet me qera 2 ambjente te bashkuara ne 1 per zyra, 140 M2, kati 2, 2 banjo, ambjentet ndodhen ne rruge kryesore

Botuar më 12/12/2018
800,00 euro

GJYKATA E RRETHIT , VASIL SHANTO

Gjykata e rrethit , Vasil Shanto | 50 M2 | 300 Euro

Zyre me qira, e mobiluar, fasad xhami, me tualet brenda , mobiluar ne menyre bashkohore, 50 M2, 3 ambjente, kati 20, totali i kateve 11, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, pamje nga rruga edhe mundesi reklamimi. cmimi i dhene nuk e perfshin tatimin

Botuar më 12/12/2018
300,00 euro/muaj

RRUGA MUHAMET GJOLLESHA

Rruga Muhamet Gjollesha | 64 M2 | 240 Euro

Tek rruga Muhamet Gjollesha jepet me qira ambient per zyra ne katin e 2. Nodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit, ka nje siperfaqe prej 64 m2 dhe eshte i pershtatshem per cdo lloja aktiviteti. Kontakto tani Elvin ne numrin e telefonit 0675088803 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme., 64 M2, 1 banjo - Mei Realty

Botuar më 11/12/2018
240,00 euro/muaj

BULEVARDI DESHMORET E KOMBIT

afer Ambasades Kosoves | 118 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera Zyre e mobiluar me te gjitha ne pallat te Ri, e ndare ne 4 ambjente, kati 10 me ashensor, sistem chiller, 2 tualete, ballkon, orientim me diell, guzhine me vete, recepsion, 118 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 11/12/2018
2.000,00 euro

BULEVARDI ZHAN D’ARK

afer Ministrise se Jashtme, buze rruges | 154 M2 | 600 Euro

Jepet me qera Zyre ne pallat te Ri, e ndare ne 4 ambjente, bosh, verand 40 m2, kati 5 me ashensor, 3 kondicioner, 2 tualete, 2 ballkone, e gjitha me parket, orientim me diell, sherbim kamera dhe roje 24 ore, 2 garazhe me cmim ekstra, 154 M2, DREAM ALBANIA Real Estate. Pa taksa

Botuar më 11/12/2018
600,00 euro