Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK MEDRESEJA

afer Farmacia nr 10, tek Pallati i ECO MARKET | 58 M2 | 38.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 58 M2, 2 ambjente, 1 banjo, gjendja: shume e mire, I pershtatshem per cdo aktivitet dyqan, zyra, depo farmaceutike, pastrim kimik, autoshkolle, qender estetike, rrobaqepesi, dentist, avokat, noter, etj

Botuar më 17/10/2019
38.000 leke/muaj

OKAZION! RRUGA VASO PASHA, PLL. 24, AP.20

ne zonen e ish Bllokut, prane Fakultetit Juridik | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartament, me 2 dhoma, soxhorno, depo, banjo me paisje te reja. I sapo ristrukturuar me rifinitura moderne., 100 M2, kati 5, Plot drite, i qete, me ajer te paster pasi ndodhet prane parkut te Liqenit. Duke qene se ka pozicionim optimal, jepet edhe per zyra

Botuar më 17/10/2019
35.000 leke

PRANE GJYKATES SE RRETHIT TIRANE

myslym shyri | 45 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, 45 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 17/10/2019
28.000 leke/muaj

RR. “MYSLYM SHYRI”,

ne hyre te tregut Çam, mbi Alba Market | 63 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 1+1 per zyra, 63 M2, kati 5, me shume drie, ashensor, me hiotek, bosh, kuzhine me k/bufe. Ndertim me punime teper cilesore, kamera sigurie.

Botuar më 17/10/2019
400,00 euro

PRANE STACIONIT TE TRENIT, PALLATI I PARE ME PAMJE NGA BULEVARDI I RI,

ne zone shume te mire | 50 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera per zyre ap. 1+1, 50 M2, + verande 16, kati III. E sapo rikonstruktuar. bosh. Jepet dhe per banim.

Botuar më 16/10/2019
35.000 leke

RR. "ABDYL FRASHRI"

Ish Blloku | 420 M2 | 5.000 Euro

Jepet me qera dyqan, 420 M2, jepen ambiente per apartamente ose zyra sip nga 70m²-210m². Cmimi ngaderi 70m²-210m². Cmimi nga 350 E-1000 E neto. Cmimi i dyqanit 420m eshte me cmim neto

Botuar më 16/10/2019
5.000,00 euro

BULEVARTI ZOGU I

tek kryqezimi i Ministries se Drejtesise | 60 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Zyre Ap 1+1, depo, ballkon, kati 3, buze rruge, 60 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 15/10/2019
300,00 euro

NE RRUGEN E KAVAJES

afer me Raiffaisen | 150 M2 | 1 Euro

Jepet me qera Duplex,i organizuar ne 2+1, ne katin e peste,ne pallat te pajisur me ashensor,i pershtatshem per banim ose per Zyra,jepet e pamobiluar,ka dy ballkone dhe dy tualete, 150 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 15/10/2019
1,00 euro

TEK RRUGA KAVAJES

perball Proper pica | 30 M2 | 200 Euro

Jepet me qera Zyre, nje ambient i madh, me tualet, kondiconer, kati 1, pa tax, 30 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 15/10/2019
200,00 euro

TEK KOMUNA E PARISIT

rruga Medar Shtylla | 70 M2 | 450 Euro

Jepet me qera Ambjent i pershtatshem per Zyre ose biznese te tjera, ne katin e dyte,hyrje e rikonstruktuar totalisht,e pamobiluar, 70 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 15/10/2019
450,00 euro
)