Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK BLLOKU

afer vilest e Enverit | 135 M2 | 600 Euro

Jepet me qera Zyre, me ashensor, bosh, 3 ambiente, 3 kondicioner, depo, tualete, ballkon, 135 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 18/06/2019
600,00 euro

QENDER

Tek Ministria e Drejtesise | 350 M2 | 1.400 Euro

Jepet me qera ambjent per zyra, 350 M2, kati II

Botuar më 18/06/2019
1.400,00 euro/muaj

TEK AMBASADA AMERIKANE

pallati Big Bite | 36 M2 | 300 Euro

Jepet me qera zyre, 36 M2, kati III, bosh.

Botuar më 18/06/2019
300,00 euro

RRUGA BRRAKES

prane Prokurorise | 10 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera zyre, 10 M2, gjendja: shume e mire, ndertes e re

Botuar më 17/06/2019
13.000 leke

KOMBINAT

mbrapa Shkolles Lasgush Poradeci | 25 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera ambient biznesi, sip.brendshme, 25 M2, plus 25m verande, e rrethuar me avlli dhe e mbuluar.

Botuar më 17/06/2019
17.000 leke

RR. “ELBASANIT”, NE KRAH TE DEGES SE THESARIT,

pallati Viero, | 45 M2 | 320 Euro

Jepet me qera ambient njesi biznesi, me sip, 45 M2, I rregulluar dhe m biluar me arkiktet. Arredim bashkohor, tualet, kondicioner. Me 4 poste pune. Jepet per zyra ose biznes tjeter privat

Botuar më 16/06/2019
320,00 euro

PRANE FAKULTETIT JURIDIK

Tirane e Re | 30 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambjent per zyra, 30 M2, me tualet, me fasad xhami nga rruga kryesore. I pershtatshem per cdo lloj biznesi, si zyra, noter, avokati, agjernsi imobiliare etj

Botuar më 16/06/2019
30.000 leke

RR. “VASO PASHA”,

tek Garda | 30 M2 | 21.000 Leke

Jepet me qera ambient per zyre, 30 M2, kati 2, me tualet, i pershtatshem dhe per cdo lloj biznesi.

Botuar më 15/06/2019
21.000 leke

RR. “5 MAJI”

perballe shkolles Tirane Jone | 240 M2 | 100.000 Leke

Jepet me qera shtepi tre kateshe, 240 M2, e pershtatsheme per biznese, shoqata, zyra etj, me oborr.

Botuar më 14/06/2019
100.000 leke

NE BULEVARDIN "DESHMORET E KOMBIT"

TE KULLAT BINJAKE | 110 M2 | 16 Euro

Jepen me qira zyra cilesore . sip., 110 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 14/06/2019
16,00 euro/m²