Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

JEPET ME QERA GODINE DY KATESHE ME CMIM OKAZION!

Bulevardi I ri, Paskuqan 1, prane shkolles 9 Vjeçare, | 248 M2 | 1.100 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Zyra
JEPET ME QERA GODINE DY KATESHE ME CMIM OKAZION!, Bulevardi I ri, Paskuqan 1, prane shkolles 9 Vjeçare,, 248 M2, 1.100 euro i diskutueshem
Përshkrim

Jepet me qera dy katet e nje godine, me parkim 1500m² I rrethuar me mure dhe dere hekuri, sip.e brendshme secili kate, 248 M2, uje 24h, roje 24h, pastruese, Ideale per shoqata te huaj, linja prodhimi kepucari, rrobaqepesi, kolegj, azil, kopesht etj. Kontaktoni ne viber/WhatsApp. Secili kat me cmim

1.100,00 euro

Botuar më 13/01/2019

Telefon