Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

JEPET AMBJENT ME QERA ME SUPER CMIM! PERBALLE TAIWAN-IT

rruga Reshit Collaku, tek Shallvaret, | 130 M2 | 1.500 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Zyra
JEPET AMBJENT ME QERA ME SUPER CMIM! PERBALLE TAIWAN-IT, rruga Reshit Collaku, tek Shallvaret,, 130 M2, 1.500 euro i diskutueshem
Përshkrim

Jepet me qera ambjent, 130 M2, me tualet, me dy hyrje - nga rruga kryesore dhe brenda. Ka funksionuar prej kohesh si laborator Neo Style. I pershtatshem dhe i favorshem per cdo lloj aktiviteti

1.500,00 euro

Botuar më 15/01/2020

Telefon
)