Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI ME SUPER CMIM! YZBERISHT

rr. "Panajot Pano", ngjitur me Spar Market | 50 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 50 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e re, I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti si zyra, klinike dentare, dyqan etj

Botuar më 11/07/2020
35.000 leke

ALI DEMI, PRANE KARBURANTIT,

Ali Demi, prane Karburantit, | 100 M2 | 600 Euro

Jepet Zyre me qera, siperfaqe 100 m², kati 1 i banimit, kondicionere, tualet, ballkon, orientim me diell, Zyra ndahet ne 3 ambjente, dy dhoma jane me parket, buze rruge, fasad xhami, mundesi reklamimi, e pershtateshme per nje ser aktivitetesh si, call center, klinik dentare, qender estetike etj., 100 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4261390

Botuar më 11/07/2020
600,00 euro

PRANE MYSLYM SHYRIT

Prane Myslym Shyrit | 74 M2 | 490 Euro

Ne Tirane prane Myslym Shyrit jepet me QERA ambjent biznesi me siperfaqe 74 m2. Ambjenti sherben per zyra, klinike dentare, qender masazhi fizioterapie, dyqan etj. Vendodhja shume e favorshme ne lidhje me institucionet shteterore.Cmimi 490 euro/muaj.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 74 M2, 2 ambjente, totali i kateve 5, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 10/07/2020
490,00 euro/muaj

KOMUNA E PARISIT

Pallatet jeshile | 40 M2 | 25.000 Leke

Zyre e mobiluar, 40 M2, kati 1, 1 banjo, oborr, i mobiluar

Botuar më 10/07/2020
25.000 leke/muaj

MBAS INXHINIERIS TE NDERTIMIT

tek Kompleksi Magnet | 37 M2 | 200 Euro

Jepet me qera Ambient i madh "open space" me siperfaqe 37 m2, kati 2 banim me ashensor, tualet, 37 M2

Botuar më 10/07/2020
200,00 euro/muaj

QENDER

ne fillim te Rruges Dibres buze rruge | 105 M2 | 330 Euro

Jepet me Qera Zyre, me sip 105 m2, kati 3 me ashensor, ( Ap 2+1 e pershtashme dhe per banim), pjeserisht e mobiluar, buze rruge, 3 kondicioner, vetrat xhami, 2 tualete., 105 M2

Botuar më 10/07/2020
330,00 euro/muaj

RRUGA E KAVAJES. PALLATI I ANGELOS

ndermjet globit dhe condorit, | 85 M2 | 280 Euro

Jepet me qera apartamenti 2+1 me siperfaqe 85m2 ne katin e 3 banim te nje pallati te ri me 2 ashensor i ndhur ne rrugen e kavajes ndermjet globit dhe condorit pallatet e palestres angelos, apartameti jepet bosh vetem me kundrabufe, shume e pershtashme zyra, 85 M2, kati 3, totali i kateve 10, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh

Botuar më 10/07/2020
280,00 euro/muaj

BLV. ZHAN D'ARK

kulla ngjitur me gjykaten e rrethit gjyqesor Tirane | 30 M2 | 250 Euro

Jepet me qera zyre, 30 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 10/07/2020
250,00 euro

RR. "DURRESIT"

perballe ish Ambasades Jugosllave | 62 M2 | 450 Euro

Jepet nme qera 2+1, 62 M2, kati 2, pjeserisht i mobiluar, i pershtatshem per banim ose biznese te ndryshme tregetare, me vend parkimi, uje 24h,

Botuar më 10/07/2020
450,00 euro

NGJITUR ME GJYKATEN ADMINISTRATIVE

pallati Besa R | 54 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambient biznesi, 54 M2, i perfshtatshem per parukeri, exchange dentist ose cdo lloj binzesi tjeter.

Botuar më 10/07/2020
30.000 leke
)