Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E KAVAJES

prane qendres Globe | 40 M2 | 250 Euro

Jepet me qera ambjent per zyre openspace ne pallat te Ri, bosh, kati 2 me ashensor, kondicioner, tualet, me fasade xhami e cila mund te perdoret per reklamim, 40 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 26/03/2019
250,00 euro

RR. DON BOSKO

Ne fund te rruges, kompleksi perballe Karburantit | 100 M2 | 280 Euro

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 2, totali i kateve 6, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: shume e mire, me k/bufe. Qeramarresi do te paguaj edhe tatimin e qerase. Garancia nje qera. Jo agjensi imobilare

Botuar më 26/03/2019
280,00 euro/muaj

PRANE HOTEL DIPLOMAT

20 METRA NGA SHTEPIA E OFERTAVE NR.2 | 85 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera zyre, 85 M2, totali i kateve 6, 1 banjo, bosh, gjysem bodrum me ndarje per 3 zyra. Garanci 1 qera mujore. Qeramarresi paguan edhe tatimin e qerase

Botuar më 26/03/2019
30.000 leke/muaj

ISH STACIONI TRENIT

prane Fakultetit te Shkencave | 40 M2 | 300 Euro

Buze unazes Bulevardi Zogu Pare, jepet me qera 1+1+banjo, kondicioner, internet, verande, 40 M2, kati II pallat I ri, jepet vetem per zyra ose kurse te ndryshme.

Botuar më 25/03/2019
300,00 euro

RR. "MYSLYM SHYRI", TEK TREGU ÇAM (RRUGICA SHYQYRI BERXOLLI),

prane Gjykates se Larte dhe Albtelekomit, ne pallat te ri, siper Alba Market | 60 M2 | 400 Euro

Jepet me qera zyre, sip. rreth, 60 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, ndertim me punime teper bashkohore dhe cilesore, grila me pult, kondicioner, ballkon.

Botuar më 25/03/2019
400,00 euro

RR. KAVAJES

tek qendra Condor | 63 M2 | 105.000 Euro

Shitet zyre, kati 2, 63 M2, me tualet, me garazhd kati -1, sip 20 m². Me hipoteke te dyja

Botuar më 25/03/2019
105.000,00 euro

RR. "SAMI FRASHERI|"

buze rruge, brenda qendres Tregtare | 80 M2 | 600 Euro

Jepet me qera ambient, 80 M2, kati 3, ashensor

Botuar më 25/03/2019
600,00 euro

LAGJA NR.4, RRUGA " SKENDERBEJ", PERBALLE BLU STAR, PALLATI 7 KATESH, I RI

Qendra Tregtare Blu Star | 55 M2 | 93.500 Euro

Shitet zyre, 55 M2, 2 ambjente, totali i kateve 7, 1 banjo, ngrohje/ftohje, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Ka mundesi parkimi perpara ambjentit

Botuar më 25/03/2019
93.500,00 euro

TEK SELVIA

Rruga Xhemal Tafaj, ndertesa 13, njesia administrative nr.8, | 35 M2 | 25.000 Leke

Jepet ambjent me qera (per zyre, dentist, avokat, etj), 35 M2, Per informacion me te hollesishem mund te kontaktoni ne nr.cel:

Botuar më 25/03/2019
25.000 leke

RR. SAMI FRASHERI

perballe mbikalimit tek Kopshti Zoologjik | 26 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 26 M2, 1 banjo, lartesi 3.5 m, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, cmimi pa taksa te perfshira

Botuar më 23/03/2019
25.000 leke/muaj